16-канальний IP 4HDD WizSense відеореєстратор Dahua DHI-NVR5416-EI
Код:
14183
0 відгуків
27 360 грн.
Є в наявності
Доставка
· Безкоштовно у відділення Нової пошти від 2 000 грн
· Адресна доставка Новою поштою від 150 грн
Гарантія
· Гарантійне та післягарантійне обслуговування
· Обмін/повернення протягом 14 днів
Опис
Характеристики
Відгуки
- 16-канальний 1.5U 4HDD 4K & H.265;
- Захист периметра 4 канали, 10 правил IVS на кожен канал; камера: 16 каналів
- Розпізнавання облич: 16-канальний FD (по камері) + FR (за реєстратором), зображення потік: 16 зображень облич/с; 2-х канальний FD (за реєстратором) + FR (за реєстратором), відео потік: 12 зображень облич/; камера: 16 каналів
- SMD 8 каналів: вторинна фільтрація для людини та транспортного засобу, зменшуючи помилкові тривоги, спричинені листям, дощем та зміною умов освітлення
- Стиснення: Smart H.265+; H.265; Smart H.264+; H.264; MJPEG;
- Вхідний потік 384 Мб/с;
- Запис: 12Мп / 8Мп / 6Мп / 5Мп / 3Мп / 1080р / 720p / D1;
- Відео виходи: 2-HDMI, 2VGA;
- Інтерфейси: 2-RJ45 (10/100/1000М), 3-USB, 4х HDD (до 10ТБ кожен), eSATA, тривога: 16вх/6вих, RS-485, RS-232
| Встановлення | в приміщенні |
| Аналітика | детекція руху, захист периметра / вторгнення, детекція облич |
| Тип підключення | Ethernet |
| Відеореєстратор | NVR (IP) |
| Максимальна роздільна здатність камер, Мп | 32 |
| Вхідний потік | 200 Мб/с |
| Формат стиснення | Smart H.265+/H.265/Smart H.264+/H.264 |
| Внутрішні HDD | 4 SATA до 16Тб |
| Наявність виходу VGA | є |
| Наявність виходу HDMI | є |
| Мережа | 2xRJ45 10/100 Mb |
| Напруга (Джерело живлення) | ~ 220В |
| Потужність споживання | 13 Вт |
| Колір | чорний |
| Розміри (мм) | 440 х 415 х 70 мм |
| Вага | 4.74 кг |
| Технології | WizSense |
| Робоча температура | -10°С - +55°С |
| Віддалений доступ | Smart PSS Lite, DSS для ПК; DMSS для Android / iOS |
| Гарантія | 24 міс |
































