8-канальний IP відеореєстратор Hikvision DS-7108NI-Q1(D)
Код:
11347
0 відгуків
3 960 грн.
Є в наявності
Доставка
· Безкоштовно від 2 000 грн
· Акційний товар: за тарифами перевізника
· Нова Пошта: по всій Україні
Оплата
· Оплата карткою
· При отриманні
· Безготівковий розрахунок
Гарантія
· Гарантія товару: 12 місяців
· Обмін/повернення: протягом 14 днів
Опис
Характеристики
Відгуки
- Підключається до сторонніх мережевих камер
- Підключення до 8 IP камер
- Стиск H.265 + / H.265 ефективно зменшує простір для зберігання
- Запис у повноканальному режимі з роздільною здатністю до 4 Мп
- Вихід HDMI/VGA з роздільною здатністю 1080p
- Синхронне відтворення: 1-кан з роздільною здатністю 4 Мп або 2-кан з роздільною здатністю 1080p
- 1 жорсткий диск SATA з ємністю 6 Тб
- Підтримує виявлення перетину лінії та вторгнень
- Розумний пошук вибраної області у відео
- Hik-Connect для простого керування мережею
- Мережний інтерфейс Ethernet 100 Мбіт/с
| Максимальна роздільна здатність зображення | 1920x1080 |
| Тип підключення | Ethernet |
| Відеореєстратор | NVR (IP) |
| Підтримувані відеостандарти | IP |
| Максимальна роздільна здатність камер, Мп | 4 |
| Вхідний потік | 60 Мб/с |
| Вихідний потік | 60 Мб/с |
| Швидкість передачі (макс. роздільна здатність) | 25 к/сек |
| Формат стиснення | H264/H264+/H265/H265+ |
| Наявність виходу VGA | є |
| Мережа | 1xRJ45 10/100 Mb |
| Корпус | метал |
| Напруга (Джерело живлення) | DC 12В |
| Потужність споживання | 10 Вт без HDD |
| Колір | білий |
| Розміри (мм) | 200×200×48 |
| Вага | 1 кг |
| Робоча температура | -10° C ~ +55° C |
































