4-канальний IP PoE 1U 4К відеореєстратор HikVision DS-7604NXI-K1/4P(D)
Код:
16413
0 відгуків
7 605 грн.
Є в наявності
Доставка
· Безкоштовно від 2 000 грн
· Акційний товар: за тарифами перевізника
· Нова Пошта: по всій Україні
Оплата
· Оплата карткою
· При отриманні
· Безготівковий розрахунок
Гарантія
· Гарантія товару: 12 місяців
· Обмін/повернення: протягом 14 днів
Опис
Характеристики
Відгуки
- Можливість підключення до 4 IP-камер;
- Підтримка IP камер роздільною здатністю до 12 Мп;
- 4 порти Ethernet з підтримкою РОЕ для підключення та живлення камер;
- Захист периметра, аналіз відео людини та автомобіля;
- Класифікація об'єктів;
- Розпізнавання осіб;
- Вхідна пропускна спроможність: 40 Мбіт/c;
- Вихід HDMI/VGA вихід;
- Аудіовхід/аудіовихід;
- Перегляд в реальному часі / роздільна здатність відтворення: 12 MP/8 MP/6 MP/5 MP/4 MP/3 MP/1080p/UXGA/720p/VGA/4CIF/DCIF/2CIF/CIF/QCIF;
- Підтримка 1 SATA HDD ємністю до 10 ТБ;
- Інтерфейс мережі: 1-RJ45 100M Ethernet-інтерфейс;
- Живлення: 48 В DC, 1.35 A;
- Споживана потужність (без жорсткого диска): до 10 Вт.
| Тип підключення | Ethernet |
| Відеореєстратор | NVR (IP) |
| Підтримувані відеостандарти | IP |
| Максимальна роздільна здатність камер, Мп | 12 |
| Вхідний потік | 40 Мб/с |
| Вихідний потік | 80 Мб/с |
| Формат стиснення | H264/H264+/H265/H265+ |
| Наявність аудіовходів | 1 |
| Наявність аудіовиходів | 1 |
| Наявність виходу VGA | є |
| Наявність PoE/PoC | 4 порта |
| Мережа | 1xRJ45 10/100 Mb |
| Корпус | метал |
| Напруга (Джерело живлення) | DC 48В |
| Потужність споживання | 10 Вт (Без HDD и PoE) |
| Колір | чорний |
| Розміри (мм) | 320 × 240 × 48 мм |
| Вага | 1 кг |
| Робоча температура | -10° C ~ +55° C |
































