8-канальний 4К IP AcuSense відеореєстратор Hikvision DS-7608NXI-K2
Код:
16414
0 відгуків
7 875 грн.
Немає
Доставка
· Безкоштовно від 2 000 грн
· Акційний товар: за тарифами перевізника
· Нова Пошта: по всій Україні
Оплата
· Оплата карткою
· При отриманні
· Безготівковий розрахунок
Гарантія
· Гарантія товару: 12 місяців
· Обмін/повернення: протягом 14 днів
Опис
Характеристики
Відгуки
- H.265/H.265+/H.264+/H.264
- Вхідний потік 80 Мб/с, запис: 12 MP/8 MP/6 MP/5 MP/4 MP/3 MP/1080p
- Відео виходи: HDMI, VGA
- Захист периметра, аналіз відео людини та автомобіля
- Класифікація об'єктів
- Розпізнавання осіб
| Встановлення | в приміщенні |
| Тип підключення | Ethernet |
| Відеореєстратор | NVR (IP) |
| Підтримувані відеостандарти | IP |
| Максимальна роздільна здатність камер, Мп | 12 |
| Вхідний потік | 80 Мб/с |
| Швидкість передачі (макс. роздільна здатність) | 25 к/сек |
| Формат стиснення | H264/H264+/H265/H265+ |
| Наявність аудіовходів | 1 |
| Наявність аудіовиходів | 1 |
| Наявність виходу VGA | є |
| Мережа | 1xRJ45 10/100/1000 Mb |
| Корпус | метал |
| Напруга (Джерело живлення) | ~ 220В |
| Потужність споживання | 15 Вт без HDD |
| Колір | чорний |
| Розміри (мм) | 385 × 315 × 52 |
| Вага | 1.6 кг |
| Технології | AcuSence |
| Робоча температура | -10 °C - 55 °C |
































