16-канальний PoE 1U AcuSense NVR відеореєстратор Hikvision DS-7616NXI-K2/16P(D)
Код:
16425
0 відгуків
20 070 грн.
Є в наявності
Доставка
· Безкоштовно у відділення Нової пошти від 2 000 грн
· Адресна доставка Новою поштою від 150 грн
Гарантія
· Гарантійне та післягарантійне обслуговування
· Обмін/повернення протягом 14 днів
Опис
Характеристики
Відгуки
- 16 каналів;
- H.265/H.265+/H.264+/H.264;
- Декодування: макс 12 каналів х 1080р;
- Вхідний потік 160 Мбіт/с;
- Аналітика за рахунок NVR: розпізнавання облич, захист периметра (2 канали 4МП), виявлення руху 2.0 (всі канали);
- Аналітика за рахунок камери: розпізнавання облич, захист периметра (всі канали), структуризація відео, кидання предметів із будівлі, детектор руху 2.0 (всі канали), VCA;
- 2 HDD до 16Тб
| Аналітика | детекція руху, захист периметра / вторгнення, детекція облич |
| Тип підключення | Ethernet |
| Відеореєстратор | NVR (IP) |
| Максимальна роздільна здатність камер, Мп | 12 |
| Вхідний потік | 160 Мб/с |
| Формат стиснення | H264/H264+/H265/H265+ |
| Частота кадрів | 2-кан 12 MP (25к/с)/3-кан 8 MP (25к/с)/6-кан 4 MP (25к/с)/12-кан 1080p (25к/с) |
| Внутрішні HDD | 2 SATA до 16 Тб |
| Наявність виходу VGA | є |
| Наявність виходу HDMI | є |
| Наявність PoE/PoC | 16 портів |
| Мережа | 1xRJ45 10/100/1000 Mb |
| Напруга (Джерело живлення) | ~100-240 B |
| Потужність споживання | 15 Вт |
| Колір | чорний |
| Розміри (мм) | 385 × 315 × 52 мм |
| Вага | 3 кг |
| Технології | AcuSence |
| Робоча температура | -10° C ~ +55° C |
| Віддалений доступ | IVMS-4200 для ПК, Hik-Connect для Android / IoS |
| Гарантія | 24 міс |
































