32-канальний AcuSense 4K 1U IP відеореєстратор Hikvision DS-7632NXI-K2(D)
Код:
07757
0 відгуків
16 560 грн.
Наявність уточнюйте
Доставка
· Безкоштовно від 2 000 грн
· Акційний товар: за тарифами перевізника
· Нова Пошта: по всій Україні
Оплата
· Оплата карткою
· При отриманні
· Безготівковий розрахунок
Гарантія
· Гарантія товару: 12 місяців
· Обмін/повернення: протягом 14 днів
Опис
Характеристики
Відгуки
- 32 канали;
- H.265/H.265+/H.264+/H.264;
- Декодування: макс 12 каналів х 1080р;
- Вхідний потік 256 Мбіт/с;
- Аналітика за рахунок NVR: розпізнавання осіб, захист периметра (2 канали 4МП), виявлення руху 2.0 (усі канали 4МП);
- Аналітика за рахунок камери: розпізнавання осіб, захист периметра (всі канали), викидання предметів із будівлі, виявлення руху 2.0 (всі канали), ANPR, VCA;
- 2 HDD до 10Тб
| Аналітика | детекція руху, захист периметра / вторгнення, детекція облич |
| Тип підключення | Ethernet |
| Відеореєстратор | NVR (IP) |
| Максимальна роздільна здатність камер, Мп | 12 |
| Вхідний потік | 256 Мб/с |
| Формат стиснення | H264/H264+/H265/H265+ |
| Внутрішні HDD | 2 SATA до 10 Тб |
| Наявність аудіовходів | 1 |
| Наявність аудіовиходів | 1 |
| Наявність виходу VGA | є |
| Наявність виходу HDMI | є |
| Мережа | 1xRJ45 10/100/1000 Mb |
| Напруга (Джерело живлення) | DC 12В |
| Потужність споживання | 15 Вт |
| Колір | чорний |
| Розміри (мм) | 385 × 315 × 52 мм |
| Вага | 1кг |
| Технології | AcuSence |
| Робоча температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Блок живлення / адаптер | у комплекті |
| Віддалений доступ | IVMS-4200 для ПК, Hik-Connect для Android / IoS |
































