16-канальний мережевий DeepinMind відеореєстратор Hikvision iDS-7716NXI-I4/X(C)
iDS-7716NXI-I4 - якісний відеореєстратор мережного формату, розрахований на обслуговування 16 IP-камер.
Має можливості моніторингу, класифікації об'єктів та іншими функціями з технологією DeepinMind від Hikvision. Серед іншого є розпізнавання осіб, що здійснює сканування людей та пошук їх зображень у бібліотеках. База даних налічує до 100 000 збережених осіб.
Зображення з камер виводиться в 4K-форматі, забезпечуючи найбільш чітку передачу з оригінальними параметрами. Частина каналів спрямовано захист периметра з відповідними інтелектуальними оцінками того, що відбувається. iDS-7716NXI-I4 може зберігати дані на 4 HDD-дисках, а резервне копіювання легко виготовляється на зовнішні USB, для яких передбачені порти.
- 16 каналів
- Відео компресія H.265+/H.265/H.264+/H.264/MPEG4
- Вхідний потік 320 Мбіт/с
- Захист периметра: 16 каналів 4 МП з аналізом за типом людина/авто
- Класифікація об'єктів
- Захист периметра: 8 каналів 2 Мп
- Розпізнавання осіб: 8 каналів 8 МП
- Інтерфейси відео виходу: 2 HDMI, 1 VGA, 1 CVBS
- Роздільна здатність відеовиходу: HDMI: 3840×2160; VGA: 1920 1080; HDMI2: 1920×1080
- Підтримка дозволів: до 12 Мп (32 і 24 Мп для 1 каналу)
- 4 SATA до 10 Тб кожен
| Тип підключення | Ethernet |
| Відеореєстратор | NVR (IP) |
| Підтримувані відеостандарти | IP |
| Вхідний потік | 320 Мб/с |
| Формат стиснення | H264/H264+/H265/H265+ |
| Наявність PoE/PoC | немає |
| Мережа | 2xRJ45 10/100/1000 Mb |
| Напруга (Джерело живлення) | ~ 220В |
| Потужність споживання | 30 Вт без HDD |
| Колір | чорний |
| Розміри (мм) | 445 × 400 ×75 мм |
| Вага | 5 кг |
| Технології | DeepinMind |
| Робоча температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Блок живлення / адаптер | вбудований |
| Віддалений доступ | IVMS-4200 для ПК, Hik-Connect для Android / IoS |
































