16-канальний IP AcuSense 4K відеореєстратор Hikvision DS-7716NXI-K4
Код:
11128
0 відгуків
16 586 грн.
Немає в наявності
Доставка
· Безкоштовно у відділення Нової пошти від 2 000 грн
· Адресна доставка Новою поштою від 150 грн
Гарантія
· Гарантійне та післягарантійне обслуговування
· Обмін/повернення протягом 14 днів
Характеристики
Відгуки
| Тип підключення | Ethernet |
| Відеореєстратор | NVR (IP) |
| Максимальна роздільна здатність камер, Мп | 12 |
| Вхідний потік | 160 Мб/с |
| Формат стиснення | H264/H264+/H265/H265+ |
| Тривожні вхід/вихід | 16 in /4 out |
| Мережа | 1xRJ45 10/100/1000 Mb |
| Напруга (Джерело живлення) | ~ 220В |
| Потужність споживання | 20 Вт |
| Колір | чорний |
| Розміри (мм) | 445 × 400 × 75 мм |
| Вага | 5000г |
| Технології | AcuSence |
| Робоча температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Блок живлення / адаптер | вбудований |
| Віддалений доступ | IVMS-4200 для ПК, Hik-Connect для Android / IoS |
































