IP-відеореєстратор SEVEN IR-7209-4PAI (4 PoE порти)
Код:
07940
0 відгуків
3 225 грн.
Є в наявності
Доставка
· Безкоштовно у відділення Нової пошти від 2 000 грн
· Адресна доставка Новою поштою від 150 грн
Гарантія
· Гарантійне та післягарантійне обслуговування
· Обмін/повернення протягом 14 днів
Опис
Характеристики
Відгуки
- Підключення до 9-ти IP-камер до 8 Мп (загальний потік до 72 Mbit/s)
- Компресія H.265+(HEVC)/H.264+.
- Запис: 8MP/5MP/4MP/3MP/2MP - 30к/c.
- Відтворення: 8MP/5MP - 1 канал, 4MP/3MP - 2 канали, 2MP - 4 канали. Можливості декодування 1080p@120к/c.
- Відеовиходи: HDMI 1080p.
- 4 PoE порти 100 Мбіт/c стандарту IEEE 802.3af/at. Вихідна потужність до 30Вт на порт PoE. Загальний бюджет PoE – 45 Вт.
- Підтримка режиму Extend – подовження лінії, передача сигналу та живлення до 200 м.
- Аудіовходи: 9 входів з IP-камер кодек AAC/G711U.
- Інтерфейси: RJ45 х 1 (10/100M), USB2.0 x 2.
- Підтримка жорстких дисків HDD SATA x 1 (до 8ТБ).
- Onvif 19.12 Profile S/T.
- Управління: миша, клавіатура (опціонально),
- Віддалений доступ через IE/Safari/iPhone/Android/CMS.
- Підтримка хмарного сервісу P2P - програма BitVision. ПЗ для PC/Mac - iVMS320.
- За замовчуванням: IP 192.168.1.88. Логін: admin пароль: 12345.
- Смарт аналітика: ґрунтується на підключеній IP-відеокамери SEVEN Systems.
- Резервне копіювання через USB накопичувач, мережу.
- Живлення DC 48V 1,36А. Споживання 6 Вт (без жорсткого диска).
- Корпус метал.
- Габарити (ШхГхВ): 200 мм х 175 мм х 40 мм.
| Відеореєстратор | NVR (IP) |
| Підтримувані відеостандарти | IP |
| Можливості підключення IP камер | 9 камер до 8 Мп |
| Вхідний потік | 72 Мб/с |
| Формат стиснення | H.265/H.264 |
| Частота кадрів | 8MP/5MP/4MP/3MP/2MP - 30к/c |
| Наявність PoE/PoC | 4 порта |
| Мережа | 1xRJ45 10/100 Mb |
| Напруга (Джерело живлення) | ~ 220В |
| Потужність споживання | 6 Вт |
| Колір | чорний |
| Розміри (мм) | 445 х 400 х 71 мм (W x D x H) |
| Робоча температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Віддалений доступ | Bitvision для Android / IoS |





































