16-канальний IP DeepinMind відеореєстратор Hikvision iDS-7616NXI-I2/X(C)
Код:
16426
0 відгуків
18 000 грн.
Немає
Доставка
· Безкоштовно від 2 000 грн
· Акційний товар: за тарифами перевізника
· Нова Пошта: по всій Україні
Оплата
· Оплата карткою
· При отриманні
· Безготівковий розрахунок
Гарантія
· Гарантія товару: 12 місяців
· Обмін/повернення: протягом 14 днів
Опис
Характеристики
Відгуки
- 16 - канальний з аналітикою по обличчю;
- H.265+/H.265/H.264+/H.264/MPEG4;
- Вхідний потік 320 Мбіт/с;
- Запис: 32 MP/24 MP/12 MP/8 MP/6 MP/5 MP/4 MP/3 MP/1080p (32 та 24 тільки для 1 каналу);
- Відео виходи: HDMI, VGA; CVBS;
- Аудіо: 1вх/1вих, тривога: 4вх/1вих; 2 RJ-45 10/100/1000 Мбіт/с;
- 1x USB 2.0, 1x USB 3.0;
- 2х HDD SATA.
| Тип підключення | Ethernet |
| Відеореєстратор | NVR (IP) |
| Підтримувані відеостандарти | IP |
| Максимальна роздільна здатність камер, Мп | 32 |
| Вхідний потік | 320 Мб/с |
| Швидкість передачі (макс. роздільна здатність) | 25 к/сек |
| Формат стиснення | H264/H264+/H265/H265+ |
| Тривожні вхід/вихід | 1 in |
| Наявність аудіовходів | 1 |
| Наявність аудіовиходів | 1 |
| Наявність виходу VGA | є |
| Наявність виходу HDMI | є |
| Мережа | 1xRJ45 10/100 Mb |
| Напруга (Джерело живлення) | ~ 220В |
| Потужність споживання | 30 Вт |
| Колір | чорний |
| Розміри (мм) | 315 x 52 x 385 мм |
| Вага | 1 кг |
| Технології | DeepinMind |
| Робоча температура | -10° C ~ +55° C |
| Блок живлення / адаптер | у комплекті |
| Віддалений доступ | IVMS-4200 для ПК, Hik-Connect для Android / IoS |
































