16 канальний цифровий 4K відеореєстратор NVR Hikvision DS-7616NI-I2
Код:
00815
0 відгуків
14 233 грн.
Немає
Доставка
· Безкоштовно від 2 000 грн
· Акційний товар: за тарифами перевізника
· Нова Пошта: по всій Україні
Оплата
· Оплата карткою
· При отриманні
· Безготівковий розрахунок
Гарантія
· Гарантія товару: 12 місяців
· Обмін/повернення: протягом 14 днів
Опис
Характеристики
Відгуки
- Поддержка камер других производителей
- Запись с разрешением до 12Мп
- Видео выходы HDMI 4K(3840x2160), VGA
- Одновременное подключение до 16 IP-камер
- Входящий поток 160 Мб/с.
- 2 SATA HDD, до 6Тб каждый
- Поддерживает Dual-Os, для обеспечения высокой надежности работы системы
- Поддерживает обнаружения тревог VCA и VCA поиск
- Поддерживает H.265/H.264/MPEG4 видео форматы
| Тип підключення | Ethernet |
| Відеореєстратор | NVR (IP) |
| Підтримувані відеостандарти | IP |
| Максимальна роздільна здатність камер, Мп | 12 |
| Вхідний потік | 160 Мб/с |
| Вихідний потік | 256 Мб/с |
| Наявність інтерфейсу RS-485 | немає |
| Тривожні вхід/вихід | 4 in /1 out |
| Наявність аудіовходів | 1 |
| Наявність аудіовиходів | 1 |
| Наявність виходу VGA | є |
| Наявність PoE/PoC | немає |
| Мережа | 1xRJ45 10/100/1000 Mb |
| Напруга (Джерело живлення) | DC 12В |
| Потужність споживання | 15 Вт (без жесткого диска) |
| Колір | чорний |
| Розміри (мм) | 380х290х48 |
| Вага | 1000г (без жесткого диска) |
| Робоча температура | -10° C + 55° C |
| Блок живлення / адаптер | у комплекті |
| Віддалений доступ | IVMS-4200 для ПК, Hik-Connect для Android / IoS |
































