2Мп IP відеокамера Dahua DH-IPC-HFW1230S1 (2.8 мм)
Код:
11264
0 відгуків
3 060 грн.
Є в наявності
Доставка
· Безкоштовно від 2 000 грн
· Акційний товар: за тарифами перевізника
· Нова Пошта: по всій Україні
Оплата
· Оплата карткою
· При отриманні
· Безготівковий розрахунок
Гарантія
· Гарантія товару: 12 місяців
· Обмін/повернення: протягом 14 днів
Опис
Характеристики
Відгуки
- Роздільна здатність 2МП, 1/2.8" CMOS - матриця;
- Фокус 2.8мм (кут огляду 101°);
- Максимальна роздільна здатність відео 1920 × 1080 - 25 к\с;
- Кодеки H.265; H.264; H.264H; H.264B; MJPEG, Smart H.265 +; Smart H.264+;
- ІЧ (до 30м);
- Функції зображення: поворот зображення, DWDR,3D DNR, HLC, BLC, водяний знак;
- Аналітика та аларми: виявлення людини, розумний пошук, відключення мережі; конфлікт IP; незаконний доступ; виявлення руху; фальсифікація відео; виключення безпеки; SMD (людина);
- 12 VDC/PoE;
- IP67
| Кут огляду | 101° |
| Роздільна здатність камери | 2 MП |
| Встановлення | в приміщенні, на вулиці |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Максимальна роздільна здатність зображення | 1920x1080 |
| Чутливість (кол./ч/б) | 0.01 Lux |
| Об'єктив | фіксований |
| Фокусна відстань | 2,8 мм |
| Аналітика | детекція руху, цільові типи (людина/авто) |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Дальність підсвітки, м | до 30 |
| Функції | 3D-DNR, BLC, HLC, DWDR |
| Тип підключення | Ethernet |
| Швидкість передачі (макс. роздільна здатність) | 25 к/сек |
| Формат стиснення | Smart H.265+/H.265/Smart H.264+/H.264 |
| Виявлення об'єкта (DORI) | 45 м |
| Мережа | 1xRJ45 10/100 Mb |
| Корпус | метал + пластик |
| Напруга (Джерело живлення) | DC 12В / PoE (802.3af) |
| Потужність споживання | 4 Вт |
| Колір | білий |
| Розміри (мм) | 162.6 × Φ70 мм |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Вага | 220 г |
| Робоча температура | -40°C - +60°C |
| Віддалений доступ | Smart PSS Lite, DSS для ПК; DMSS для Android / iOS |

















































