2Мп IP DarkFighter варіофокальна відеокамера Hikvision iDS-2CD7A26G0/P-IZHS (C) (8-32мм)
iDS-2CD7A26G0/P – професійна відеокамера для охоронних систем відеоспостереження просунутого рівня. Може застосовуватись на дорогах.
Має варіофокальний об'єктив, алгоритми автоматичного виявлення, вбудовану розподільну коробку, потужне підсвічування, і не тільки. Чутливість камери дозволяє знімати у погано освітлених місцях. Також є WDR-обробка, інфрачервоний фільтр на 100 метрів, сучасні стандарти стиснення та приглушення перешкод. У тому числі задіяний Defog для роботи в умовах туману та підвищеної вологості.
Фокус виставляється у діапазоні 8-32мм, що суттєво збільшує можливості пристрою, роблячи його універсальним. Перегляд зображення здійснюється у Full HD форматі. 2CD7A26G0/P-IZHS здійснює розпізнавання номерів автомобілів, а також фіксує виїзди за лінію та інші події.
- Роздільна здатність 2МП, 1/1.8" CMOS-матриця;
- Фокус 8-32мм (кут огляду 15-42°);
- Максимальна роздільна здатність відео 2 МП (1920 × 1080) - 25 к\с;
- Кодеки H.265+/H.265/H.264+/H.264;
- ІЧ світло (до 100м);
- Функції зображення: WDR, 3D DNR, HLC, BLC, Defog;
- Аналітика та аларми: виявлення вторгнень, зміни сцени, виключень звуку, розфокусування, перетину лінії, в'їзду в регіон, виїзду з регіону, дорожній рух та транспортні засоби, виявлення руху, сигналізація несанкціонованого доступу до відео, виключення (відключення мережі, IP-адреса ), конфлікт адрес, незаконний вхід у систему, позаштатне перезавантаження, жорсткий диск заповнений, помилка жорсткого диска), діагностика якості відео, виявлення вібрації;
- Micro SD (максимум 256ГБ);
- 12 VDC/PoE;
- IP67; IK10
| Кут огляду | 40°-14° |
| Роздільна здатність камери | 2 MП |
| Встановлення | на вулиці |
| Матриця | 1/1.8ʺ Progressive Scan CMOS |
| Роздільна здатність зображення | 1920x1080 |
| Чутливість (кол./ч/б) | 0.0005 Lux |
| Об'єктив | варіофокальний |
| Фокусна відстань | 8-32 мм |
| Аналітика | детекція руху, перетин лінії, захист периметра / вторгнення |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Дальність підсвітки, м | 100 і більше |
| Тип підключення | Ethernet |
| Підтримувані відеостандарти | IP |
| Формат стиснення | H264/H264+/H265/H265+ |
| Частота кадрів | 25 к/с |
| Підтримка карт пам'яті | до 256 Гб |
| Мережа | 1xRJ45 10/100/1000 Mb |
| Корпус | алюміній |
| Напруга (Джерело живлення) | DC 12В / PoE (802.3af) |
| Потужність споживання | 17 Вт |
| Колір | білий |
| Розміри (мм) | Ø 144 × 347 мм |
| Ступінь захисту | IP67, IK10 (антиванд.) |
| Вага | 1900г |
| Технології | Darkfighter |
| Робоча температура | -40°C…+60°C |
| Віддалений доступ | IVMS-4200 для ПК, Hik-Connect для Android / IoS |



































