RFID зчитувач Marine + Mifare з bluetooth та QR-кодом Hikvision DS-K1105EMKB-QR
Код:
02679
0 відгуків
3 375 грн.
Є в наявності
Доставка
· Безкоштовно у відділення Нової пошти від 2 000 грн
· Адресна доставка Новою поштою від 150 грн
Гарантія
· Гарантійне та післягарантійне обслуговування
· Обмін/повернення протягом 14 днів
Опис
Характеристики
Відгуки
- Доступ за картою, паролем, bluetooth, QR-кодом;
- Тип карт: Mifare/Marine;
- Частотна характеристика: 13.56 MHz & 125 KHz;
- Інтерфейс підключення: RS485
Звертаємо Вашу увагу, що виробник може без попередження змінити технічні характеристики, комплектацію та зовнішній вигляд товару.
| Встановлення | в приміщенні, на вулиці |
| Спосіб встановлення | накладний |
| Кодова клавіатура | є |
| Корпус | метал + пластик |
| Напруга (Джерело живлення) | DC 12В |
| Потужність споживання | 6 Вт |
| Колір | чорний |
| Розміри (мм) | 139 × 46 × 21.2 мм |
| Ступінь захисту | IP66 |
| Вага | 168 г |
| Робоча температура | -40°C - +65°C |
| Тип зчитувача | Em-marine, Mifire, Bluetooth, QR-код |
| Інтерфейс підключення | RS-485 |
































