Зчитувач доступу з клавіатурою Dahua DHI-ASR2201A
Код:
09914
0 відгуків
2 385 грн.
Є в наявності
Доставка
· Безкоштовно у відділення Нової пошти від 2 000 грн
· Адресна доставка Новою поштою від 150 грн
Гарантія
· Гарантійне та післягарантійне обслуговування
· Обмін/повернення протягом 14 днів
Опис
Характеристики
Відгуки
- Метод роботи: карта Mifare + клавіатура
- Живлення 12В 0.5A DC
- Потужність споживання 1.7 Вт
- Інтерфейс підключення RS-485, Wiegand
- Відстань зчитування 0 - 5 см
- Антисаботаж
- Стандарт IP66
- Використання на вулиці\в приміщенні
| Встановлення | в приміщенні, на вулиці |
| Спосіб встановлення | накладний |
| Кодова клавіатура | є |
| Напруга (Джерело живлення) | DC 12В |
| Потужність споживання | 0.5A |
| Колір | чорний |
| Розміри (мм) | 135 × 40 × 15 |
| Ступінь захисту | IP66 |
| Вага | 160 г |
| Робоча температура | –30°C - +70°C |
| Індикація станів | є |
| Тип зчитувача | Mifire |
| Інтерфейс підключення | RS-485, Wiegand 34 |
| Гарантія | 24 міс |
































