Зчитувач Mifare/Marine з кодовою клавіатурою Dahua DHI-ASR2101A-ME (IP66)
DHI-ASR2101A-ME – надійний спосіб автоматизації доступу та захисту приміщень та будівель від сторонніх. Контроль здійснюється у два етапи. Щоб розблокувати двері, знадобиться знання пароля та наявність авторизованої картки.
Пристрій компактний. Має настінний накладний монтаж. Застосовується як у приміщенні, так і на вулиці. Стійкість до погодних умов та вандалізму посилюється, якщо використовувати силіконову герметизацію.
Управління ASR2101A просте і зрозуміле. До сенсора з кардрідер необхідно піднести карту. З 5 сантиметрів або ближче відбувається моментальне спрацьовування за 0,1с. Якщо встановлено PIN-код, він вводиться на клавіатурі. Зі спробами обходу або демонтажу справляється антисаботаж.
- Матеріал PC, акрилова панель та IP66, підходить для внутрішнього та зовнішнього використання
- Підтримка безконтактного розпізнавання IC-карти (карти Mifare) та ID-картки на двох частотах
- Розблокування карткою та за паролем
- Підтримка зв'язку RS485 та Wiegand
- Підтримка зумера та індикатора
- Підтримка сигналізації проти несанкціонованого доступу
- Вбудований Watchdog може виявляти та контролювати стан ненормальної роботи обладнання та виконувати обробку відновлення, щоб забезпечити тривалу роботу обладнання
- Всі з'єднувальні порти мають захист від перевантаження струму та перенапруги
| Встановлення | в приміщенні, на вулиці |
| Спосіб встановлення | накладний |
| Кодова клавіатура | є |
| Корпус | пластик |
| Напруга (Джерело живлення) | DC 12В |
| Колір | чорний |
| Розміри (мм) | 123 × 86 × 15 мм |
| Ступінь захисту | IP66 |
| Вага | 350 г |
| Робоча температура | –30°C - +70°C |
| Індикація станів | є |
| Тип зчитувача | Em-marine, Mifire |
| Інтерфейс підключення | RS-485, Wiegand |





































