Комплект FullHD 2Мп вуличного відеоспостереження на 4 камери з нічним підсвічуванням та керуванням з телефону MHD-HQS-2MP-KIT
Готовий комплект Full HD відеоспостереження на 4 вуличні камери відеоспостереження складається з відеореєстратора, 4-х циліндричних (HD) камер, кабелю та комплектуючих. Рішення на основі HD дозволить Вам в режимі онлайн контролювати приміщення без затримок та втрати якості відео.
Особливості комплекту:
- Бюджетна якість світового бренду. У цьому комплекті представлені бюджетні і при цьому досить якісні FullHD камери відеоспостереження, які ми вже неодноразово встановлювали на об'єктах Клієнтів різного масштабу. І ми з упевненістю можемо рекомендувати це обладнання. До того ж, камери підключаються до відеореєстратора бренду Hikvision, який є одним із світових лідерів із багаторічною історією. Таким чином, у Вас буде повне ПЗ та віддалений доступ від Hikvision для ПК та для смартфонів Android та iOS - з усіма його можливостями та оновленнями.
- Аналітика та смарт функції системи. Відеореєстратор з алгоритмом глибокого навчання. Це дозволяє виявляти рух, класифікувати людей та транспортні засоби та знижувати кількість помилкових спрацьовувань, викликаних такими об'єктами, як листя.
- Захист периметра. ACUSENSE технологія дозволяє задати в системі лінії або області, при перетині яких Ви отримуватимете повідомлення на Ваш мобільний додаток. Таким чином, встановлюючи систему відеоспостереження, Ви забезпечуєте собі і охоронну систему.
- Широкий кут огляду. Широкий кут огляду дозволить охопити велику площу контрольованого приміщення та території. Величина 101 градус є оптимальною по відношенню площі зони спостереження та ступенем деталізації зображення
- Температурний діапазон камер від -40 до +60. Вуличні відеокамери в даному комплекті стабільно працюють при будь-якій температурі влітку і взимку при морозах до -40 градусів
- Нічна зйомка. Відеокамери цього комплекту мають вбудоване інфрачервоне підсвічування на 30 метрів з автоматичним перемиканням день/ніч. Ця можливість дозволить вести спостереження за об'єктом у межах 30 метрів за відсутності освітлення. Світлодіоди забезпечують впевнене підсвічування зони.
- Висока якість зображення. Цей комплект має високу якість картинки, що передається, що дозволяє отримати деталізоване зображення HD якості 2 Мп
- Підтримка віддаленого доступу через інтернет. При підключенні комплекту до мережі Інтернет, Ви можете стежити за своїм об'єктом з будь-якої точки світу за допомогою свого телефону, ноутбука, комп'ютера.
- Ступінь захисту відеокамер. Циліндричні камери відеоспостереження у цьому комплекті мають компактний високоміцний металевий корпус із ступенем захисту IP67. Перша цифра відповідає мірі захисту від твердих предметів. Друга цифра відповідає ступеню захисту від рідин. Таким чином, ступінь захисту IP67 відповідає виробу, який є повністю пиленепроникним та захищеним від сильних струменів води.
- Зручний монтаж. Комплект простий у встановленні. Самостійний монтаж заощадить Ваш бюджет. Завжди можете звернутися до наших фахівців за консультацією
Фахівці інтернет-магазину Revel.com.ua мають великий практичний досвід із встановлення та налаштування різних систем відеоспостереження. Ми підберемо оптимальний варіант саме під Ваші завдання та бюджет.
Завжди можна зібрати Вашу індивідуальну систему!
Телефонуйте нам (050) 44 111 51 або залиште заявку на нашому сайті.
Комплектація:
- 2Мп HD циліндрична відеокамера SEVEN MH-7622 — 4 шт
- 4-канальний HD ACUSENSE відеореєстратор Hikvision iDS-7104HQHI-M1/S — 1 шт
- Кронштейн (монтажний бокс) — 4 шт
- Блок живлення імпульсний, мережевий шнур з вилкою в розетку, 12В 3,8А — 1 шт
- Роз'єми (BNC, DC Screw, DC Screw (мама) — комплект на 4 камери
- Патч-корд 1м UTP CAT5e — 1 шт
- Кабель коаксіальний з живленням, Dialan 3C2V Cu 2x0,5, чорний — 40 метрів
- Попереджувальна наклейка "Ведеться відеоспостереження" — 1 шт
- Гарантійний талон — 1 шт
Кабель може бути доданий додатково у потрібній кількості.
Наклейка "Ведеться відеоспостереження" може відрізнятися кольором, розміром та дизайном від представленого у зображенні комплекту.
HD відеокамери:
- Роздільна здатність відео 2MP 1920x1080 (1080p) 30 к/с. Сенсор 1/2.9" CMOS
- ІК підсвічування 30 метрів SMD EXIR LED. Мінімальна освітленість 0.01 Lux (колір)/0 Lux (ч/б, ІЧ вкл.)
- Об'єктив f = 2,8 мм. Кут огляду 101°.
- Функції IR-CUT, WDR, DNR, OSD, AGC.
- Захист за стандартом IP67. Корпус металу
HD відеореєстратор:
- ACUSENSE Turbo HD відеореєстратор із глибоким алгоритмом навчання.
- Виявлення руху 2.0 включено за умовчанням для всіх аналогових каналів, воно може класифікувати людей та транспортні засоби та значно знижує кількість помилкових спрацьовувань, викликаних такими об'єктами, як листя.
- Захист периметра на основі глибокого навчання.
- Стиск відео H.265+ / H.265 / H.264+ / H.264
- Швидкість запису 2Мп 1080p - 15 кадрів за секунду
- Розумний пошук ефективного відтворення
Рекомендації для запису відеоархіву:
Комплект можна опціонально доповнити жорстким диском для запису відеоархіву. Він не входить до базового комплекту відеоспостереження та підбирається залежно від бажаної тривалості зберігання відеозаписів. Запис можна вести постійно (безперервно) або за детекцією руху (при записі за детекцією кількість днів/годин буде більшою). Приклад розрахунку тривалості зберігання відеоархіву для чотирьох камер з роздільною здатністю 2Мп (відео компресія H.265):
- 1Тб жорсткий диск — до 11 діб безперервного запису
- 2Тб жорсткий диск — до 22 діб безперервного запису
- 3Тб жорсткий диск — до 33 діб безперервного запису
| Кут огляду | 101° |
| Роздільна здатність камери | 2 MП |
| Встановлення | в приміщенні, на вулиці |
| Матриця | 2MP CMOS Image Sensor |
| Роздільна здатність зображення | 1920x1080 |
| Чутливість (кол./ч/б) | 0.01 Lux |
| Об'єктив | фіксований |
| Фокусна відстань | 2,8 мм |
| Аналітика | детекція руху, цільові типи (людина/авто), захист периметра / вторгнення |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Дальність підсвітки, м | до 30 |
| Функції | IR-CUT, WDR, DNR, OSD, AGC |
| Тип підключення | BNC multiHD |
| Відеореєстратор | TurboHD (HDTVI) |
| Підтримувані відеостандарти | IP + CVI/AHD/TVI/CVBS |
| Максимальна роздільна здатність камер, Мп | 4 |
| Можливості підключення IP камер | 1 канал (до 5) |
| Формат стиснення | H.265 Pro+/H.265 Pro/H.265/H.264+/H.264 |
| Частота кадрів | 4 MP Lite/ 1080p 15 к/с; 1080p Lite 25 к/с |
| Внутрішні HDD | 1 SATA до 10 Тб |
| Наявність виходу VGA | є |
| Наявність виходу HDMI | є |
| Мережа | 1xRJ45 10/100 Mb |
| Корпус | метал |
| Напруга (Джерело живлення) | DC 12В |
| Колір | білий |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Технології | AcuSence |
| Робоча температура | -30°C ~ +45°C |
| Блок живлення / адаптер | у комплекті |
| Віддалений доступ | IVMS-4200 для ПК, Hik-Connect для Android / IoS |
| Гарантія | 12 міс |























































