Комплект HDCVI 2Мп відеоспостереження зі звуком та Smart Dual Light подвійним підсвічуванням Dahua DH-QPA-SDL-4MIC (IP67)
Цей комплект HD-CVI відеоспостереження Dahua на 4 камери 2 Мп чудовий недорогий варіант для офісу та будинку, магазину та складу, невеликого кафе та торгової точки, де є необхідність швидко та недорого встановити відеоспостереження. У даному комплекті вже є 4 камери відеоспостереження для внутрішньої та/або вуличної установки, реєстратор для віддаленого доступу онлайн зі смартфона/ПК/планшета, кабель та аксесуари. Загалом це готове рішення "в одній коробці".
Також можна гнучко змінювати складові, наприклад доукомплектувати жорстким диском та кабелем потрібної довжини, замінити камери на моделі з великою роздільною здатністю.
Фахівці інтернет-магазину Revel.com.ua мають великий практичний досвід із встановлення та налаштування різних систем відеоспостереження. Ми підберемо оптимальний варіант саме під Ваші завдання та бюджет.
Завжди можна зібрати Вашу індивідуальну систему!
Особливість цього комплекту:
- Чотири FullHD камери відеоспостереження купольні з мікрофоном та подвійним освітленням — фокусна відстань 2,8 мм, кут огляду 102°. Нічна ІЧ + LED підсвічування до 20 метрів. Чутливість 0.001 лк.
Інтелектуальний механізм подвійного освітлення Smart Dual Light – коли функція захисту периметра / SMD Plus AI XVR виявляє мету в межах зазначеної зони правил, камера автоматично активує біле світло. Це гарантує, що ціль освітлена, що дозволяє камері робити високоякісні зображення з винятковою чіткістю. Будь то день чи ніч, цей інтелектуальний механізм гарантує, що важливі деталі будуть відображені ефективно. Однак, як тільки ціль виходить із зони дії правила, камера плавно переходить від білого світла до ІЧ-світла.
Камера оснащена вбудованим мікрофоном, що дозволяє записувати аудіо разом із відеоматеріалами. Ця функція покращує загальний досвід спостереження, надаючи вичерпний запис подій.
Крім того, камера має ступінь захисту IP67, що робить її придатною як для внутрішньої, так і зовнішньої установки. Завдяки цьому рівню захисту камера стійка до пилу та води, забезпечуючи надійну роботу навіть у складних умовах довкілля. - Чотириканальний WizSense відеореєстратор, підтримує формати HDCVI, TVI, AHD, IP (+ 2 камери). Аналітика: AcuPick, захист периметра, виявлення облич, розпізнавання облич, SMD, аналіз якості відео на основі ШІ, зміна сцен, маскування приватних (конфіденційних) зон довільної форми. Стиснення AI Coding; Smart H.265+; H.265; Smart H.264+; H.264. Швидкість запису з 2Мп камер - до 25 к/с.
Комплектація Dahua DH-QPA-SDL-4MIC:
- 2Мп Smart Dual Light HDCVI камера відеонагляду Dahua DH-HAC-HDW1200CLQP-IL-A (2.8мм) — 4 шт
- 4-канальний HDCVI відеореєстратор Dahua DH-XVR5104C-I3/T — 1 шт
- Блок живлення імпульсний, мережевий шнур з вилкою в розетку, 12В 3,8А — 1 шт
- Роз'єми (BNC, DC Screw, DC Screw (мама) — комплект на 4 камери
- Патч-корд 1м UTP CAT5e — 1 шт
- Кабель коаксіальний з живленням, Dialan 3C2V Cu 2x0,5, чорний — 40 метрів
- Попереджувальна наклейка "Ведеться відеоспостереження" — 1 шт
Кабель може бути доданий додатково у потрібній кількості.
Наклейка "Ведеться відеоспостереження" може відрізнятися кольором, розміром та дизайном від представленого у зображенні комплекту.
Рекомендації щодо підбору жорсткого диска:
Комплект можна опціонально доповнити жорстким диском. Він не входить до базового комплекту відеоспостереження та підбирається залежно від бажаної тривалості зберігання відеозаписів. Запис можна вести постійно (безперервно) або за детекцією руху (при записі за детекцією кількість днів/годин буде більшою). Приклад розрахунку тривалості зберігання відеоархіву для чотирьох камер з роздільною здатністю 2Мп (відео компресія H.265):
- 1Тб жорсткий диск — до 11 діб безперервного запису
- 2Тб жорсткий диск — до 22 діб безперервного запису
- 3Тб жорсткий диск — до 33 діб безперервного запису
| Кут огляду | 102° |
| Роздільна здатність камери | 2 MП |
| Встановлення | в приміщенні, на вулиці |
| Роздільна здатність зображення | 1920x1080 |
| Чутливість (кол./ч/б) | 0.01 Lux |
| Об'єктив | фіксований |
| Фокусна відстань | 2,8 мм |
| Аналітика | детекція руху, цільові типи (людина/авто), захист периметра / вторгнення, детекція облич |
| Тип підсвітки | ІЧ + видиме світло |
| Дальність підсвітки, м | до 20 |
| Тип підключення | BNC HDCVI |
| Відеореєстратор | XVR (HDCVI) |
| Максимальна роздільна здатність камер, Мп | 5 |
| Можливості підключення IP камер | 4+2 канала до 6 МП |
| Формат стиснення | H264/H264+/H265/H265+ |
| Частота кадрів | 5M-N (1 –10 к/с); 4M-N/1080p (1 –15 к/с) |
| Аудіо інтерфейси | з мікрофоном |
| Пристрій зберігання | HDD 3,5" |
| Внутрішні HDD | 1 SATA порт до 6 Тб |
| Наявність виходу VGA | є |
| Наявність виходу HDMI | є |
| Мережа | 1xRJ45 10/100 Mb |
| Напруга (Джерело живлення) | DC 12В |
| Колір | білий |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Технології | WizSense, Smart Dual Light |
| Блок живлення / адаптер | у комплекті |
| Віддалений доступ | Smart PSS Lite, DSS для ПК; DMSS для Android / iOS |
| Гарантія | 12 міс |













































