К сожалению, ваша корзина пуста. Исправить это недоразумение очень просто: выберите в каталоге интересующий товар и нажмите кнопку «В корзину». |
К сожалению, ваша корзина пуста. Исправить это недоразумение очень просто: выберите в каталоге интересующий товар и нажмите кнопку «В корзину». |
Комплект IP відеоспостереження Hikvision DS-G2SHL-MIC-4OUT призначений для встановлення на вулиці, наприклад, у дворі приватного будинку або на дачі, на автостоянці, складах та сховищах. Управління системою спостереження здійснюється за допомогою програми IVMS-4200 для ПК/ноутбука або програми hik-connect для смартфона (iOS|Android). Для можливості вести відеозапис та архівування інформації з камер додатково необхідний жорсткий диск (до комплекту не входить).
Кабель та інші аксесуари (у тому числі кронштейни для камер) можуть бути додані за запитом у потрібній кількості (з перерахунком підсумкової вартості комплекту).
Наклейка "Ведеться відеоспостереження" може відрізнятися кольором, розміром та дизайном від представленого у зображенні комплекту.
Джерело безперебійного живлення можна придбати окремо в нашому інтернет-магазині REVEL. Це забезпечить резервне електроживлення системи під час раптового або аварійного відключення живлення електромережі. Також ДБЖ/UPS захищає обладнання від короткого замикання, перевантаження, перенапруги в електромережі, розряду та надлишкового заряду батарей, високої/низкої напруги.
Комплект можна опціонально доповнити жорстким диском для запису та перегляду відеоархіву. Він не входить до базового комплекту відеоспостереження та підбирається залежно від бажаної тривалості зберігання відеозаписів. Запис можна вести постійно (безперервно) або за детекцією руху (при записі за детекцією кількість днів/годин буде більшою). Приклад розрахунку тривалості зберігання відеоархіву для чотирьох камер з роздільною здатністю 2Мп (відео компресія H.265):
| Кут огляду | 103° |
| Роздільна здатність камери | 2 MП |
| Встановлення | на вулиці |
| Матриця | 1/2.9" Progressive Scan CMOS |
| Максимальна роздільна здатність зображення | 1920x1080 |
| Чутливість (кол./ч/б) | 0.005 Lux |
| Об'єктив | фіксований |
| Фокусна відстань | 2,8 мм |
| Аналітика | детекція руху, цільові типи (людина/авто), перетин лінії, захист периметра / вторгнення |
| Тип підсвітки | ІЧ + видиме світло |
| Дальність підсвітки, м | до 30 |
| Тип підключення | Ethernet |
| Відеореєстратор | NVR (IP) |
| Підтримувані відеостандарти | IP |
| Формат стиснення | H264/H264+/H265/H265+ |
| Частота кадрів | 25 к/с |
| Виявлення об'єкта (DORI) | 45 м |
| Аудіо інтерфейси | з мікрофоном |
| Внутрішні HDD | 1 HDD до 6Тб |
| Наявність виходу VGA | є |
| Наявність виходу HDMI | є |
| Мережа | 1xRJ45 10/100 Mb |
| Напруга (Джерело живлення) | DC 12В / PoE (802.3af) |
| Колір | білий |
| Розміри (мм) | камера 171 × 66 × 69 мм |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Технології | AcuSence, Smart Hybrid Light |
| Робоча температура | -40°C ~ +60°C |
| Віддалений доступ | IVMS-4200 для ПК, Hik-Connect для Android / IoS |
Залишіть номер телефону і ми передзвонимо Вам