Комплект 4Мп Acusense IP Smart Hybrid Light вуличного відеоспостереження Hikvision DS-2T43-4MP-4OUT
Цей комплект IP відеоспостереження складається з чотирьох 4Мп камер відеоспостереження, реєстратора, РоЕ комутатора та комплектуючих - комутаційні бокси та кабель. Рішення на основі IP дозволить в режимі онлайн контролювати територію. Керувати системою відеоспостереження з Вашого комп'ютера або смартфона можна через інтернет за допомогою програми IVMS-4200 для ПК, hik-connect для Android та IoS. Зберігати записи відеоспостереження можна на жорсткому диску (до комплекту не входить, купується окремо). Основними перевагами комплекту є: висока якість зображення 4Мп, висока міцність та погодостійкість металевого корпусу камер, велика дальність нічного підсвічування 80 метрів, великий кут огляду, смарт функції обладнання.
Застосування: приватний будинок, дача, територія заводу або фабрики, автостоянка, склад та інші території, де необхідне якісне зовнішнє відеоспостереження.
Особливості комплекту IP відеоспостереження Hikvision DS-2T43-4MP-4OUT:
- Смарт функції камер. Функції WDR, 3D DNR, BLC, ROI, EXIR Ik дозволяють покращити якість зображення у складних умовах зйомки. Камери підтримують функції відеоаналітики: детектор руху, детектор осіб, детектор вторгнення, перетин лінії, заміна відео, втрата відео.
- Клас захисту камер відеоспостереження IP67. Камери ідеально підходять для спостереження у приватному будинку, на вулиці, складі, виробництві. Скрізь, де є необхідність переглядати велику територію і вдень, і вночі. Камери вже перевірені і нами, і нашими Клієнтами у використанні та є одним із найкращих рішень для вуличного відеоспостереження.
- Висока якість зображення. Даний комплект має відмінну якість картинки, що передається, що дозволяє отримати максимально деталізоване зображення з роздільною здатністю 4Мп.
- Детекція руху. Для економії простору на жорсткому диску реалізовано функцію запису руху. Можливі різні налаштування, такі як область детекції, чутливість, період, інтервал, постзапис (тривалість запису після детекції), виведення повідомлення про тривогу, повідомлення на пошту про тривогу. За допомогою даних можливостей можна істотно збільшити кількість і якість відеоархівів, що записуються. При цьому скорочується час перегляду архівів.
- Підтримка віддаленого доступу через інтернет. При підключенні камер до мережі Інтернет, Ви можете стежити за своїм об'єктом з будь-якої точки світу за допомогою свого телефону, ноутбука, комп'ютера.
- Широкий кут огляду. Широкий кут огляду дозволить охопити велику площу контрольованого приміщення. Величина 98 градусів є оптимальними щодо площі зони спостереження та ступенем деталізації зображення
- Нічна зйомка. Відеокамери мають вбудоване подвійне Smart Hybrid Light підсвічування до 80 метрів. Дане підсвічування дозволяє вибрати режим освітлення, який найкраще відповідає Вашим вимогам: 24/7 колір, ІЧ (B&W) або інтелектуальний. В інтелектуальному режимі камера підтримує інфрачервоне освітлення до того часу, поки подія не активує візуалізацію кольору для отримання критично важливих деталей.
- Запис 25 кадрів на секунду. Відеореєстратор високого рівня, який дозволяє транслювати та записувати в архів те, що відбувається зі швидкістю 25 кадрів на секунду. А це означає, що всі зображення Ви бачитимете у звичному вигляді, без ефекту "рваної" картинки.
- РоЕ комутатор. Це надійне та зручне рішення для одночасної передачі даних та живлення камер по одному кабелю. Комутатор не потрібно налаштовувати - просто підключіть обладнання, і він одразу почне працювати. До одного з двох додаткових Uplink-портів можна підключити відеореєстратор, а до другого вивести з'єднання в основну мережу або інтернет. Кожен порт може забезпечити живлення до 30 Вт, а загальний бюджет живлення комутатора становить 60 Вт. Захист від перенапруги до 6 kV, грозахист, захист від перешкод.
- Функція Watchdog в комутаторі забезпечує автоматичний контроль працездатності підключених IP-камер. Якщо камера перестає відповідати або "зависає", комутатор автоматично перезапускає живлення на відповідному порту, відновлюючи роботу без втручання користувача. Це значно підвищує надійність системи, знижує необхідність ручного обслуговування та мінімізує час простою обладнання. Особливо корисно в системах відеоспостереження, де важливе цілодобове стабільне функціонування камер.
- Смарт функції реєстратора. Передова технологія Acusense поєднує алгоритми глибокого навчання та відеоаналітику для інтелектуального виявлення та фільтрації помилкових тривог: розпізнавання осіб, захист периметра, виявлення руху.
- Зручний монтаж. Комплект простий у встановленні. Самостійний монтаж заощадить Ваш бюджет. Завжди можете звернутися до наших інженерів за консультацією.
- Використання. Цей комплект є ідеальним варіантом для приватного будинку, складу, виробництва та будь-якого іншого об'єкта з великою територією та складними погодними умовами.
- Повідомлення про тривогу на об'єкті.В даному комплекті можна налаштувати зони, що охороняються, в яких при появі руху система буде видавати сигнал про тривогу і відправляти PUSH повідомлення на Ваш смартфон за допомогою програми Hik-connect.< /li>
- Температурний діапазон роботи вуличних камер від -30 до +60. Відеокамера продовжує працювати при морозах до -30 градусів.
- Готове рішення в одній коробці. У цьому комплекті зібрано все необхідне, для забезпечення відеоспостереження на об'єкт, де необхідне якісне відеоспостереження, яке вірою та правдою "служитиме" Вам довгі роки. Встановлюючи цифрове відеоспостереження - Ви забезпечуєте собі надійний та довгостроковий захист.
Комплектація:
- IP вулична циліндрична 4Мп відеокамера Hikvision DS-2CD2T43G2-4LI — 4 шт
- 4-канальний IP AcuSense відеореєстратор Hikvision DS-7604NXI-K1 — 1 шт
- PoE комутатор (switch) 4 порти SEVEN P-7324 — 1 шт
- Комутаційний бокс Hikvision DS-1260ZJ — 4 шт
- Коннектор RJ45 Cat 5, 5e — 8 шт
- Кабель неекранована звита пара, мідь, UTP CAT 5E (для зовнішнього монтажу) — 60 метрів
- Попереджувальна наклейка "Ведеться відеоспостереження" — 2 шт
Важливо:
- Кабель може бути доданий додатково у потрібній кількості.
- Наклейка "Ведеться відеоспостереження" може відрізнятися кольором, розміром та дизайном від представленого у зображенні комплекту.
- При необхідності більш детального зображення та можливості якісного збільшення картинки (наприклад, якщо важливо детально бачити обличчя людей, можна замінити одну або кілька камер на камеру з роздільною здатністю 8Мп (реєстратор у цьому комплекті підтримує IP камери з роздільною здатністю до 8Мп). li>
- При необхідності зберігання записів з камер більше 10 днів – рекомендуємо замінити жорсткий диск на більшу ємність (2-6 Тб). Для цього зверніться до менеджерів інтернет-магазину REVEL для підбору та перерахунку підсумкової вартості комплекту.
Звертаємо Вашу увагу, що виробник може без попередження змінити технічні характеристики, комплектацію та зовнішній вигляд товару.
| Кут огляду | 104° |
| Роздільна здатність камери | 4 MП |
| Встановлення | в приміщенні, на вулиці |
| Матриця | 1/3" Progressive Scan CMOS |
| Роздільна здатність зображення | 2688x1520 |
| Чутливість (кол./ч/б) | 0.005 Lux |
| Об'єктив | фіксований |
| Фокусна відстань | 2,8 мм |
| Аналітика | детекція руху, цільові типи (людина/авто), перетин лінії, захист периметра / вторгнення, детекція облич |
| Тип підсвітки | ІЧ + видиме світло |
| Дальність підсвітки, м | 80 |
| Тип підключення | Ethernet |
| Відеореєстратор | NVR (IP) |
| Підтримувані відеостандарти | IP |
| Вхідний потік | 40 Мб/с |
| Формат стиснення | H264/H264+/H265/H265+ |
| Частота кадрів | 25 к/с |
| Виявлення об'єкта (DORI) | 63 м |
| Внутрішні HDD | 1 HDD до 6Тб |
| Наявність виходу VGA | є |
| Наявність виходу HDMI | є |
| Наявність PoE/PoC | 4 порта |
| Мережа | 1xRJ45 10/100 Mb |
| Корпус | метал |
| Напруга (Джерело живлення) | DC 12В |
| Колір | білий |
| Розміри (мм) | камера 88.7 × 93.1 × 286.7 мм |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Технології | AcuSence, Smart Hybrid Light |
| Робоча температура | -40°С - +60°С |
| Віддалений доступ | IVMS-4200 для ПК, Hik-Connect для Android / IoS |
| Гарантія | 12 міс |



























































