Бездротовий 10" Wi-Fi домофон із замком та Wi-Fi панеллю зі зчитувачем Hikvision DS-KH85-CR-EM (управління зі смартфона)
Комплект відеодомофону та контролю доступу Hikvision DS-KH85-CR-EM — це преміальне рішення для приватного будинку чи офісу. Він забезпечує якісний аудіо- та відеозв'язок з відвідувачами, дозволяє керувати дверним замком дистанційно та легко інтегрується у Вашу систему безпеки. Всі дзвінки гостей надходять як на монітор домофону, так і переадресовуються на безкоштовний мобільний додаток. Просте встановлення та підключення по Wi-Fi роблять цей комплект відмінним вибором для тих, хто цінує комфорт та надійність.
IP відеодомофон з великим 10-дюймовим сенсорним дисплеєм у мінімалістичному дизайні. Основна відмінність — тонкі рамки навколо екрана, якісний сенсорний дисплей, можливість встановити карту пам'яті для збереження знімків відвідувачів. Вбудований модуль Wi-Fi дозволяє підключатися до роутера бездротовим способом. Домофон дозволить бачити відвідувачів з камери панелі виклику, спілкуватися з ним по гучномовному зв'язку.
Сучасна IP Wi-Fi панель виклику з широким кутом огляду та функцією нічного бачення дозволяє побачити гостя та поговорити з ним, перебуваючи всередині приміщення, без необхідності відчиняти двері. Відеопанель оснащена високоякісною камерою, яка забезпечує чітке та докладне зображення кожного, хто наближається до дверей. Це полегшує ідентифікацію людей та моніторинг активності навколо власності. Завдяки вбудованому зчитувачу в панелі виклику Ви економите на додатковому обладнанні. Відкриття дверей зовні можливе зі смартфоном, брелоками або картами Mifare (які неможливо скопіювати, що важливо для безпеки будинку, офісу та бізнесу в цілому), механічним ключем, що входить до комплекту. Картки (або брелоки) Mifare у кількості 5 шт вже передбачені безкоштовно у подарунок до цього комплекту.
Монітор і панель виклику мають вбудовані модулі WiFi, що дозволяє підключити систему без прокладання кабелю між ними. Це робить комплект ідеальним вибором навіть для тих, хто не має необхідної готової проводки!
Замок із нержавіючої сталі найчастіше використовується для встановлення на хвіртках приватних будинків. Головною перевагою такого типу замків є його довговічність, простота встановлення та використання, витривалість до різних погодних умов та фізичних навантажень. За відсутності електроживлення (при відключеннях світла) електромеханічний замок залишається надійно закритим, захищаючи Вашу власність. Розблокування замка у такому разі можливе механічним ключем (входить до комплекту) або кнопкою Вихід, розташованою на замку.
Система підтримує управління через мобільний додаток Hik-Connect та програму на ПК, що дозволяє відповідати на дзвінки, переглядати зображення та відкривати двері дистанційно. Установка максимально проста, з мінімальними налаштуваннями, тож впоратися з нею можна навіть без спеціальних технічних знань.
Особливості мобільного застосунка Hik-Connect:
- Легко додати та налаштувати обладнання
- Перегляд відео в режимі реального часу
- Переадресація дзвінка на мобільний додаток
- Двостороння розмова з гостем
- Тривожні оповіщення
- Віддалене керування підключеним електрозамком
- Запис потокового відео та фото на пам'ять мобільного пристроя (при утриманні кнопки на інтерфейсі)
Комплектація Hikvision DS-KH85-CR-EM:
- 10" IP відеодомофон HikVision DS-KH8520-WTE1 — 1 шт
- IP Wi-Fi панель виклику HikVision DS-KV6113-WPE1(C) — 1 шт
- Електромеханічний замок Atis Lock SS — 1 шт
- Блок управління замком БУЗ — 1 шт
- Гнучкий перехід (білий / чорний) — 1 шт
- У подарунок безкоштовно карти та/або брелоки MiFare — 5 шт
- Гарантійний талон та фіскальний чек — 1 шт
Особливості відеодомофону:
- Кольоровий сенсорний екран з діагоналлю 10 дюймів з роздільною здатністю 1024×600
- Розмова з відвідувачем здійснюється в режимі гучного зв'язку (HandsFree)
- З'єднання з мережею через Ethernet та бездротове Wi-Fi
- Покращена якість звуку за рахунок шумо- та ехоподавлення
- Зручне мобільне управління Hik-Connect APP
- Переадресація виклику на смартфон з можливістю провести відеорозмову та керувати електрозамком
- Простий "майстер" для швидкого налаштування - налаштуйте всю систему на одному сенсорному екрані
- Багаті функції та розширення
- Підтримка голосових повідомлень, коли панель виклику не відповідає
- Перегляд відео в реальному часі з панелей та підключених камер
- Віддалене відкриття електрозамка
- Живлення DC 12 В / PoE (802.3af)
Особливості панелі виклику:
- Роздільна здатність вбудованої камери 1920х1080
- Об'єктив 2Мп з кутом огляду по горизонталі 131°, по вертикалі 78°
- Вбудований Wi-Fi модуль та інтерфейс Ethernet 10/100 Mbps
- Вбудований кардрідер Mifare та 2 вбудовані індикатори
- "Невидиме" самоналаштоване ІЧ нічне підсвічування до 3 метрів, автоматичне перемикання режимів «день / ніч»
- Наявність веб-інтерфейсу для налаштування
- Корпус із класом захисту IP65, що означає надійний захист внутрішніх компонентів від пилу та вологи (RH95 % Max), а також стійкість до перепадів температур (-40°C ~ +55°C)
- Датчик контролю зняття
- Можливість живлення через PoE
- Реле для керування електрозамком
- Встановлення всередині приміщень або на вулиці
Особливості електромеханічного замку:
- Накладний спосіб встановлення на дерев'яні та металеві двері, хвіртки, всередині та зовні приміщення;
- Корпус із нержавіючої сталі
- Кнопка Вихід на корпусі, що відкриває замок зсередини
- Зовні замок може бути відкритий звичайним ключем (5шт у комплекті)
- Режим «відкрито» – затиснувши кнопку відкриття та прокрутивши ключ до упору – замок буде постійно відкритий
- Універсальний - є можливість як для лівої, так і правої установки. Для цього необхідно відкрутити кришку, зняти з отвору шплінт, зняти шайби, витягнути ригель і повернути його на 180°
- Завдяки наявності в комплектіблоку керування замком (БУЗ) немає потреби в додатковому блоці живлення для замку. Гнучкий перехід захищає кабель від механічних пошкоджень
- За відсутності електроживлення замок залишається закритим
Спосіб відкриття замку:
- З монітора домофону
- З програми на телефоні
- Картою / брелоком, приклавши їх до зчитувача на панелі виклику
- Зовні механічним ключем, що входить до комплекту
- Зсередини з кнопки вихід на замку
Опціонально комплект Hikvision DS-KH85-CR-EM можна доповнити кабелем необхідної довжини, додатковими брелоками, поворотним куточком та козирком для панелі виклику, РоЕ комутатором та/або блоком живлення домофону та панелі виклику.
| Розмір екрану (діагональ) | 10' |
| Домофон | IP відеодомофон |
| Спосіб керування | сенсорний екран |
| Панель | IP відеопанель |
| Замок | електромеханічний |
| Кут огляду | 130° |
| Роздільна здатність камери | 2 MП |
| Встановлення | в приміщенні, на вулиці |
| Спосіб встановлення | накладний |
| Роздільна здатність зображення | 1920x1080 |
| Wi-Fi | є |
| Дальність підсвітки, м | до 3 |
| Аудіо інтерфейси | з мікрофоном та динаміком |
| Підтримка карт пам'яті | до 128 Гб |
| Мережа | 1xRJ45 10/100 Mb |
| Роздільна здатність екрану | 1024х600 |
| Вбудоване реле управління замком | є |
| Вбудований зчитувач | Mifare |
| Підключення до мережі та Інтернету (інтерфейс зв'язку) | Ethernet / Wi-Fi |
| Регулювання звуку | є |
| Підсвітка кнопки | є |
| Напруга (Джерело живлення) | DC 12В / PoE (802.3af) |
| Колір | чорний |
| Розміри (мм) | домофон 254 × 166 × 22.55 мм, панель 138 x 65 x 27 мм, замок 137 х 105 х 37 мм |
| Ступінь захисту | IP65, IK09 (антиванд.) |
| Робоча температура | -30…+50 °C |
| Віддалений доступ | IVMS-4200 для ПК, Hik-Connect для Android / IoS |
| Способи відкриття замка | З домофона, З мобільного застосунка, По карті / брелоку, Механічним ключем, Кнопка Вихід на замку |
| Призначення (Тип дверей) | металеві, дерев'яні |
| Гарантія | 12 міс |







































































