Автономний контролер доступу із вбудованим зчитувачем Via Security VSA-11M/E+M
Код:
010308
0 відгуків
1 309 грн.
Є в наявності
Доставка
· Безкоштовно у відділення Нової пошти від 2 000 грн
· Адресна доставка Новою поштою від 150 грн
Гарантія
· Гарантійне та післягарантійне обслуговування
· Обмін/повернення протягом 14 днів
Опис
Характеристики
Відгуки
Автономний контролер доступу Via Security VSA-11M/E+M – це надійний та функціональний пристрій для забезпечення безпеки вашого об'єкта. Завдяки вбудованому зчитувачу та можливості підключення додаткових зчитувачів цей контролер ідеально підходить для використання в офісах, житлових комплексах та інших об'єктах з високими вимогами до безпеки.
- Автономний однопрохідний контролер зі зчитувачем з можливістю трансформуватися в зчитувач та можливістю підключення іншого зчитувача Wiegand;
- Кількість користувачів – до 1000;
- Легко встановлюється та програмується за допомогою карт або пульта (в комплекті);
- Тип карток EM-Marin + MIFARE;
- Автозапис карток, можливість копіювати базу карток між контролерами;
- Корпус – антивандальний металевий;
- Триколірний світлодіодний індикатор стану
| Встановлення | в приміщенні, на вулиці |
| Спосіб встановлення | накладний |
| Вбудоване реле управління замком | є |
| Вбудований контролер | є |
| Вбудований зчитувач | Em-marine, Mifare |
| Корпус | метал |
| Напруга (Джерело живлення) | DC 12В |
| Потужність споживання | 35mA |
| Колір | срібло |
| Розміри (мм) | 139 х 70 х 20 |
| Ступінь захисту | IP66 |
| Робоча температура | 103х48х20 мм |
| Індикація станів | світлова |
| Тип контролера | Автономний |
| Кількість підключених замків (дверей) | 1 |
| Підключення кнопки виходу | є |
| Гарантія | 12 міс |



































