Автономний контролер із вбудованим зчитувачем (125 кГц EM) Via Security VSA-11P/E Black
Код:
10311
0 відгуків
704 грн.
Є в наявності
Доставка
· Безкоштовно у відділення Нової пошти від 2 000 грн
· Адресна доставка Новою поштою від 150 грн
Гарантія
· Гарантійне та післягарантійне обслуговування
· Обмін/повернення протягом 14 днів
Опис
Характеристики
Відгуки
- Кількість користувачів – до 2000;
- Легко встановлюються та програмуються за допомогою карт або пульта (в комплекті);
- Тип карток 125 кГц EM;
- Функція блокування карток;
- Корпус – ударостійкий пластиковий;
- Триколірний світлодіодний індикатор стану
| Встановлення | в приміщенні, на вулиці |
| Спосіб встановлення | накладний |
| Вбудоване реле управління замком | є |
| Вбудований контролер | є |
| Вбудований зчитувач | Em-marine |
| Корпус | пластик |
| Напруга (Джерело живлення) | DC 12В |
| Потужність споживання | 40mA |
| Колір | чорний |
| Розміри (мм) | 103х48х20 мм |
| Ступінь захисту | IP66 |
| Робоча температура | -40°С - +60°С |
| Індикація станів | світлова |
| Тип контролера | Автономний |
| Кількість підключених замків (дверей) | 1 |
| Підключення кнопки виходу | є |
| Гарантія | 12 міс |







































