Контролер-зчитувач Варта КОМБІ
Код:
08789
2 відгука
949 грн.
Немає в наявності
Доставка
· Безкоштовно у відділення Нової пошти від 2 000 грн
· Адресна доставка Новою поштою від 150 грн
Гарантія
· Гарантійне та післягарантійне обслуговування
· Обмін/повернення протягом 14 днів
Опис
Характеристики
Відгуки (2)
Знято з виробництва
ВАРТА Комбі - це пристрій, що виконує функції контролера та зчитувача безконтактних ключів або карт доступу стандарту Em-Marine. Призначений для обмеження доступу стороннім особам на територію або приміщення. Здатний керувати електромагнітними, електромеханічними, електроригельними замками та клямками. ВАРТА Комбі здатний запам'ятати 1000 ключів доступу. Має антивандальний корпус, що дозволяє використовувати пристрій на вулиці. Вбудоване світлодіодне підсвічування та звукова індикація. Напруга живлення 12 В.
Технічні характеристики ВАРТА Комбі:
- Тип ключів доступу: Em Marine 125kHz
- Максимальна кількість ключів: 1000 шт
- Дальність зчитування ключа: до 5 см
- Налаштування часу відкриття замку: від 1 до 60 сек
- Світлова та звукова індикація: так
| Встановлення | в приміщенні, на вулиці |
| Спосіб встановлення | накладний |
| Вбудоване реле управління замком | 1 реле (1 двері) NO/NC |
| Вбудований контролер | є |
| Вбудований зчитувач | Em-marine |
| Корпус | метал |
| Підсвітка кнопки | є |
| Напруга (Джерело живлення) | DC 12В |
| Потужність споживання | 7Вт |
| Розміри (мм) | 30х67х17 |
| Ступінь захисту | IP66 |
| Вага | 100г |
| Країна виробник | Україна |
| Робоча температура | -30°C ~ +60°C |
| Індикація станів | світло-звукова |
| Тип контролера | Автономний |
| Кількість підключених замків (дверей) | 1 |
| Підключення кнопки виходу | є |
































