4Мп відеокамера для встановлення в дикому середовищі (акумлятор у комплекті) Hikvision DS-2XS6F45G0-IC1/4G
Військові, для кращого контролю території та недопущення супротивника ближче до своїх позицій, використовують спеціальні детектори для виявлення. Для цього чудово підходить DS-2XS6F45G0-IC1/4G.
Це невелика та ефективна фотопастка. Зазвичай їх розміщують на деревах, камінні, будинках або інших об'єктах.
Пастка здатна фіксувати пересування та здійснювати знімки. Це свого роду датчик, який здатний сигналізувати про небезпеку та дізнатися про присутність ворожих військ у конкретній точці.
Для якісного контролю, у передбачуваній області краще прикріпити одразу кілька камер. Вони можуть працювати довгий час в режимі сну, а при необхідності активуватися, коли інфрачервоний детектор помітить рух.
Особливо важливо в умовах війни, що керування та перегляд зроблених фотографій можливі через хмарний сервіс, здалеку. Отже обслуговування потрібне нечасте, а користь від таких пасток значна.
- У комплекті — 1 акумулятор
- ROI — 4 зони для головного потоку
- Кути огляду — Г:102°, В: 55°, Д:122°
- Дальність підсвічування — 15 м
- Частота кадрів (головний потік) — 2688 × 1520, 1920 × 1080, 1280 × 720 12.5 к/с
- Метод зберігання — NAS (NFS, SMB/CIFS), ANR, microSDXC 256 Гб
- Вбудований мікрофон
- Дальність PIR — 15 м, Г: 90° ± 5°, В: 40° ± 5°
- Ethernet — 1 шестижильний інтерфейс 1,25 мм (може бути використаний як 1 коаксіальний інтерфейс 12 В постійного струму і 1 RJ 45 10 м/100 м порт Ethernet, що самоадаптується)
- Аналітика: Перетин лінії, Вторгнення в область, Вхід та вихід з регіону, Виявлення осіб
- Литієвий акумулятор 9.4А•год (до 125 днів)
| Кут огляду | 102° |
| Роздільна здатність камери | 4 MП |
| Встановлення | в приміщенні, на вулиці |
| Матриця | 1/3" |
| Максимальна роздільна здатність зображення | 2688x1520 |
| Чутливість (кол./ч/б) | 0.005 Lux |
| Об'єктив | фіксований |
| Фокусна відстань | 2,8 мм |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Дальність підсвітки, м | до 20 |
| Функції | 3D (DNR), WDR, BLC, HLC, ROI |
| Підтримувані відеостандарти | IP |
| Швидкість передачі (макс. роздільна здатність) | 12.5 к/сек |
| Формат стиснення | H.265/H.264 |
| Аудіо інтерфейси | з мікрофоном |
| Пристрій зберігання | microSD |
| Внутрішні HDD | 425 |
| Мережа | 1xRJ45 10/100 Mb |
| Корпус | пластик |
| Потужність споживання | 6 - 15 В DC, 0.82 - 0.33 A 5Вт |
| Колір | зелений |
| Розміри (мм) | 171.5 × 139.7 × 86.9 мм |
| Ступінь захисту | IP66 |
| Вага | 610 г |
| Робоча температура | -20°C…+60°C |
| Віддалений доступ | IVMS-4200 для ПК, Hik-Connect для Android / IoS |



































