4Мп WizSense IP антивандальна відеокамера з мікрофоном Dahua DH-IPC-HDBW3441E-AS-S2 (2.8 мм)
Код:
13929
0 відгуків
6 705 грн.
Є в наявності
Доставка
· Безкоштовно у відділення Нової пошти від 2 000 грн
· Адресна доставка Новою поштою від 150 грн
Гарантія
· Гарантійне та післягарантійне обслуговування
· Обмін/повернення протягом 14 днів
Опис
Характеристики
Відгуки
- Роздільна здатність 4МП, 1/3" CMOS-матриця;
- Фокус 2.8мм (кут огляду 107°);
- Максимальна роздільна здатність відео 2688 × 1520 - 25 к\с;
- Кодеки H.265; H.264; H.264H; H.264B; MJPEG, Smart H.265 +; Smart H.264+; AI H.265; AI H.264;
- ІЧ (до 50м);
- Функції зображення: поворот зображення, WDR, 3D DNR, HLC, BLC, водяний знак;
- Аналітика та аларми: Вторгнення в зону, перетин лінії (дві функції підтримують класифікацію та точне виявлення автомобіля та людини), SMD 4.0; AI SSA; Quick Pick; Smart Search; виявлення руху, маскування конфіденційності, зміна сцени, виявлення звуку, відсутність SD-карти, SD-карта заповнена, SD-карта помилка, відключення мережі, конфлікт IP-адрес, незаконний доступ та виявлення недостатньої напруги;
- Micro SD (максимум 256ГБ);
- 12 VDC/PoE;
- IP67; IK10
| Кут огляду | 107° |
| Роздільна здатність камери | 4 MП |
| Встановлення | в приміщенні, на вулиці |
| Матриця | 1/3" |
| Роздільна здатність зображення | 2688x1520 |
| Чутливість (кол./ч/б) | 0.005 Lux |
| Об'єктив | фіксований |
| Фокусна відстань | 2,8 мм |
| Аналітика | детекція руху, цільові типи (людина/авто), перетин лінії, захист периметра / вторгнення, аудіо детекція |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Дальність підсвітки, м | 50 |
| Функції | BLC, HLC, WDR |
| Тип підключення | Ethernet |
| Формат стиснення | Smart H.265+/H.265/Smart H.264+/H.264 |
| Частота кадрів | 25 к/с |
| Виявлення об'єкта (DORI) | 63 м |
| Аудіо інтерфейси | з мікрофоном |
| Підтримка карт пам'яті | до 256 Гб |
| Мережа | 1xRJ45 10/100 Mb |
| Корпус | метал |
| Напруга (Джерело живлення) | DC 12В |
| Потужність споживання | 2.8 - 8.3 Вт |
| Колір | білий |
| Розміри (мм) | 89 × 112 |
| Ступінь захисту | IP67, IK10 (антиванд.) |
| Вага | 516 г |
| Технології | WizSense |
| Робоча температура | –40 °C - +60 °C |
| Віддалений доступ | Smart PSS Lite, DSS для ПК; DMSS для Android / iOS |
| Гарантія | 24 міс |
































