4Mп IP відеокамера Dahua DH-IPC-HDW1431T1 (2.8 мм)
Код:
10055
0 відгуків
4 005 грн.
Є в наявності
Доставка
· Безкоштовно у відділення Нової пошти від 2 000 грн
· Адресна доставка Новою поштою від 150 грн
Гарантія
· Гарантійне та післягарантійне обслуговування
· Обмін/повернення протягом 14 днів
Опис
Характеристики
Відгуки
- Матриця: 4Мп, 1/2,9" CMOS
- Фокус 2.8мм (кут огляду 92°)
- Запис: (2560×1440) - 20 кадрів/с
- Стиск: H.265; H.264; H.264B; MJPEG, Smart H.265 +; Smart H.264+
- Аналітика та аларми: виявлення людини, розумний пошук, відключення мережі; конфлікт IP; незаконний доступ; виявлення руху; фальсифікація відео; виключення безпеки; SMD (людина)
- ІЧ підсвічування до 30 метрів
- ROI, гнучке кодування
- Функції зображення: поворот зображення, WDR,3D DNR, HLC, BLC
- DC 12В / PoE
- IP67
| Кут огляду | 92° |
| Роздільна здатність камери | 4 MП |
| Встановлення | в приміщенні, на вулиці |
| Матриця | 1/2,9 "progressive CMOS |
| Максимальна роздільна здатність зображення | 2560х1440 |
| Чутливість (кол./ч/б) | 0.03 Lux |
| Об'єктив | фіксований |
| Фокусна відстань | 2,8 мм |
| Аналітика | детекція руху, цільові типи (людина/авто) |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Дальність підсвітки, м | до 30 |
| Тип підключення | Ethernet |
| Підтримувані відеостандарти | IP |
| Швидкість передачі (макс. роздільна здатність) | 25 к/сек |
| Формат стиснення | Smart H.265+/H.265/Smart H.264+/H.264 |
| Частота кадрів | 25 к/с |
| Виявлення об'єкта (DORI) | 66 м |
| Аудіо інтерфейси | з мікрофоном |
| Мережа | 1xRJ45 10/100 Mb |
| Корпус | метал + пластик |
| Напруга (Джерело живлення) | DC 12В / PoE (802.3af) |
| Потужність споживання | 4,3 Вт |
| Колір | білий |
| Розміри (мм) | Ф109х86 мм |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Вага | 250г |
| Робоча температура | -40°C ~ +60°C |
| Віддалений доступ | Smart PSS Lite, DSS для ПК; DMSS для Android / iOS |
| Гарантія | 12 міс |











































