4Mп IP відеокамера з варіофокальним об'єктивом Dahua DH-IPC-HDW1431TP-ZS-S4
Код:
10826
0 відгуків
7 200 грн.
Є в наявності
Доставка
· Безкоштовно у відділення Нової пошти від 2 000 грн
· Адресна доставка Новою поштою від 150 грн
Гарантія
· Гарантійне та післягарантійне обслуговування
· Обмін/повернення протягом 14 днів
Опис
Характеристики
Відгуки
Купольна 4 мегапіксельна IP відеокамера DahuaDH-IPC-HDW1431TP-ZS-S4 з інфрачервоним підсвічуванням та варіофокальним об'єктом. Елегантне поєднання естетики та компактного форм-фактору. Модель підійде для таких рішень, як підприємство, фабрика, виробництво, склад, приватний будинок, магазин та інші підприємства. З її допомогою можна контролювати периметр як усередині, так і поза приміщенням.
Список характеристик
- Сенсор 1/2.8" з чутливістю 0.03 лк;
- Максимальна роздільна здатність 2688 × 1520, при швидкості запису 20 кадрів/с;
- Варіофокальний об'єктив з фокусною відстанню 2.8-12 мм та кутом огляду по горизонталі 98-31°;
- Автоматична зміна режиму день/ніч;
- ІЧ підсвічування з дальністю до 50 метрів;
- Температура експлуатації від -30°C до +60°C;
- Ступінь захисту відповідає стандарту IP67;
- Віддалений перегляд на смартфоні за допомогою DMSS
| Кут огляду | 101°-31° |
| Роздільна здатність камери | 4 MП |
| Встановлення | в приміщенні, на вулиці |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Максимальна роздільна здатність зображення | 2688x1520 |
| Чутливість (кол./ч/б) | 0.03 Lux |
| Об'єктив | варіофокальний |
| Фокусна відстань | 2,8-12 мм |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Дальність підсвітки, м | 50 |
| Функції | BLC, HLC, DWDR, ROI |
| Тип підключення | Ethernet |
| Швидкість передачі (макс. роздільна здатність) | 20 к/сек |
| Пристрій зберігання | microSD |
| Внутрішні HDD | 425 |
| Мережа | 1xRJ45 10/100 Mb |
| Корпус | метал |
| Напруга (Джерело живлення) | DC 12В / PoE (802.3af) |
| Потужність споживання | 7 Вт |
| Колір | білий |
| Додаткові характеристики | Основные функции обработки: 4 зоны маскирования, Сетевые протоколы: IPv4, IPv6, HTTP, TCP, UDP, ARP, RTP, RTSP, SMTP, FTP, DHCP, DNS, NTP, Multicast |
| Розміри (мм) | 108.3 × Φ122 мм |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Вага | 690 г |
| Робоча температура | -30°C ~ +45°C |
| Віддалений доступ | Smart PSS Lite, DSS для ПК; DMSS для Android / iOS |
































