2Мп IP ColorVu Smart Hybrid Light відеокамера з мікрофоном Hikvision DS-2CD1327G2H-LIUF (2.8мм)
Код:
013378
0 відгуків
4 838 грн.
Є в наявності
Доставка
· Безкоштовно у відділення Нової пошти від 2 000 грн
· Адресна доставка Новою поштою від 150 грн
Гарантія
· Гарантійне та післягарантійне обслуговування
· Обмін/повернення протягом 14 днів
Опис
Характеристики
Відгуки
- Роздільна здатність 2МП, 1/2.8" CMOS -матриця;
- Фокус 2.8мм (кут огляду 106°);
- Максимальна роздільна здатність відео 2 МП (1920 × 1080) - 25 к\с;
- Кодеки H.265+/H.265/H.264+/H.264;
- ІК+видиме світло (до 30м);
- Функції зображення: режим коридору, WDR, HLC, BLC;
- Аналітика та аларми: виявлення руху (підтримка спрацьовування сигналізації за вказаними типами цілей (людина та транспортний засіб), відеосигналізація саботажу, виняток;
- 12 VDC/PoE;
- IP67;
- Колір корпусу - білий
Звертаємо Вашу увагу, що виробник може без попередження змінити технічні характеристики, комплектацію та зовнішній вигляд товару.
| Кут огляду | 106° |
| Роздільна здатність камери | 2 MП |
| Встановлення | в приміщенні, на вулиці |
| Матриця | 1/2.8" Progressive Scan CMOS |
| Роздільна здатність зображення | 1920x1080 |
| Чутливість (кол./ч/б) | 0.001 Lux |
| Об'єктив | фіксований |
| Фокусна відстань | 2,8 мм |
| Аналітика | детекція руху, цільові типи (людина/авто) |
| Тип підсвітки | ІЧ + видиме світло |
| Дальність підсвітки, м | до 30 |
| Функції | WDR, HLC, BLC |
| Тип підключення | Ethernet |
| Підтримувані відеостандарти | IP |
| Формат стиснення | H264/H264+/H265/H265+ |
| Частота кадрів | 25 к/с |
| Аудіо інтерфейси | з мікрофоном |
| Підтримка карт пам'яті | до 512 Гб |
| Мережа | 1xRJ45 10/100 Mb |
| Корпус | метал + пластик |
| Напруга (Джерело живлення) | DC 12В / PoE (802.3af) |
| Потужність споживання | 6.5Вт |
| Колір | білий |
| Розміри (мм) | Ø 110 × 93 мм |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Вага | 380 г |
| Технології | AcuSence, ColorVu |
| Робоча температура | -30°C ~ +60°C |
| Віддалений доступ | IVMS-4200 для ПК, Hik-Connect для Android / IoS |
| Гарантія | 12 міс |
































