4Мп IP Smart Hybrid Light варіофокальна відеокамера Hikvision DS-2CD1743G2-LIZU (2.8-12мм)
Код:
009639
0 відгуків
7 425 грн.
Є в наявності
Доставка
· Безкоштовно у відділення Нової пошти від 2 000 грн
· Адресна доставка Новою поштою від 150 грн
Гарантія
· Гарантійне та післягарантійне обслуговування
· Обмін/повернення протягом 14 днів
Опис
Характеристики
Відгуки
- Роздільна здатність 4МП, 1/3" CMOS-матриця;
- Фокус 2.8-12мм (кут огляду 96-29°);
- Вбудований мікрофон;
- Максимальна роздільна здатність відео 4 МП (2560× 1440) - 20 к\с, та підтримка (1920×1080) - 25 к\с;
- Кодеки H.265; H.264; H.264H; H.264B; MJPEG;
- ІК+видиме світло (до 30м);
- Функції зображення: поворот зображення, насиченість, яскравість, контрастність, різкість, посилення, WDR,3D DNR, HLC, BLC, водяний знак;
- Аналітика та аларми: виявлення руху (підтримка спрацьовування сигналізації за заданими типами цілей (людина та транспортний засіб), сигналізація про несанкціонований доступ до відео, винятки;
- 12 VDC/PoE;
- IP67, IK08
| Кут огляду | 97°-30° |
| Роздільна здатність камери | 4 MП |
| Встановлення | в приміщенні, на вулиці |
| Матриця | 1/3 " Progressive Scan CMOS |
| Максимальна роздільна здатність зображення | 2560х1440 |
| Чутливість (кол./ч/б) | 0.005 Lux |
| Об'єктив | варіофокальний |
| Фокусна відстань | 2,8-12 мм |
| Тип підсвітки | ІЧ + видиме світло |
| Дальність підсвітки, м | до 30 |
| Тип підключення | Ethernet |
| Швидкість передачі (макс. роздільна здатність) | 20 к/сек |
| Формат стиснення | H264/H264+/H265/H265+ |
| Аудіо інтерфейси | з мікрофоном |
| Пристрій зберігання | microSD |
| Внутрішні HDD | 426 |
| Корпус | метал + пластик |
| Напруга (Джерело живлення) | DC 12В / PoE (802.3af) |
| Потужність споживання | 12 Вт |
| Колір | білий |
| Розміри (мм) | Ø 122 × 98 мм |
| Ступінь захисту | IP67, IK08 (антиванд.) |
| Вага | 540 г |
| Технології | Smart Hybrid Light |
































