2Мп IP купольна PoE камера відеоспостереження Hikvision DS-2CD1121G0-I (2.8мм)
Код:
009140
0 відгуків
2 835 грн.
Є в наявності
Доставка
· Безкоштовно у відділення Нової пошти від 2 000 грн
· Адресна доставка Новою поштою від 150 грн
Гарантія
· Гарантійне та післягарантійне обслуговування
· Обмін/повернення протягом 14 днів
Опис
Характеристики
Відгуки
- Роздільна здатність 2МП, 1/2.9" CMOS - матриця;
- Фокус 2.8мм (кут огляду 101°);
- Максимальна роздільна здатність відео 2 МП (1920 × 1080) - 25 к\с;
- Кодеки H.265+/H.265/H.264+/H.264;
- ІЧ світло (до 20м);
- Функції зображення: DWDR, 3D DNR, BLC;
- Виявлення руху, виключення;
- 12 VDC/PoE;
- Колір корпусу - білий
| Кут огляду | 101° |
| Роздільна здатність камери | 2 MП |
| Встановлення | в приміщенні, на вулиці |
| Матриця | 1/2.9" Progressive Scan CMOS |
| Роздільна здатність зображення | 1920x1080 |
| Чутливість (кол./ч/б) | 0.01 Lux |
| Об'єктив | фіксований |
| Фокусна відстань | 2,8 мм |
| Аналітика | детекція руху |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Дальність підсвітки, м | до 20 |
| Тип підключення | Ethernet |
| Формат стиснення | H264/H264+/H265/H265+ |
| Частота кадрів | 25 к/с |
| Виявлення об'єкта (DORI) | 44 м |
| Мережа | 1xRJ45 10/100 Mb |
| Корпус | пластик |
| Напруга (Джерело живлення) | DC 12В |
| Потужність споживання | 6.5 Вт |
| Колір | білий |
| Розміри (мм) | Ø 110.8 × 85.2 мм |
| Вага | 240 г |
| Робоча температура | 0° - +45° C |
| Гарантія | 12 міс |
































