4Мп варіофокальна IP відеокамера з мікрофоном Hikvision DS-2CD2743G2-LIZS2U (2.8-12 мм)
Код:
10897
0 відгуків
12 150 грн.
Є в наявності
Доставка
· Безкоштовно від 2 000 грн
· Акційний товар: за тарифами перевізника
· Нова Пошта: по всій Україні
Оплата
· Оплата карткою
· При отриманні
· Безготівковий розрахунок
Гарантія
· Гарантія товару: 12 місяців
· Обмін/повернення: протягом 14 днів
Опис
Характеристики
Відгуки
- 1/3" CMOS
- H.265/H.264/H.264+/H.265+
- f=2,8-12 мм (кут огляду 31°-102°)
- 0.005 лк/(F1.2, AGC вкл)
- Запис: 2688 x 1520, 1920 x 1080 - 25 к/с
- Функції: WDR 120 дБ, BLC, HLC, 3D DNR, день/ніч (ICR)
- ІЧ підсвічування + видиме світло до 40 м
- Слот пам'яті: micro SD/SDHC/SDXC до 512Гб
- IP67, IK10
- DC 12В/10 Вт, PoE (802.3af)
- Ø 121.5 × 97.6 мм, 620 г
| Кут огляду | 102° - 31° |
| Роздільна здатність камери | 4 MП |
| Встановлення | в приміщенні, на вулиці |
| Матриця | 1/3" CMOS |
| Максимальна роздільна здатність зображення | 2688x1520 |
| Чутливість (кол./ч/б) | 0.005 Lux |
| Об'єктив | варіофокальний |
| Фокусна відстань | 2,8-12 мм |
| Аналітика | детекція руху, цільові типи (людина/авто), перетин лінії, захист периметра / вторгнення |
| Тип підсвітки | ІЧ + видиме світло |
| Дальність підсвітки, м | 40 |
| Тип підключення | Ethernet |
| Швидкість передачі (макс. роздільна здатність) | 25 к/сек |
| Формат стиснення | H264/H264+/H265/H265+ |
| Підтримка карт пам'яті | до 512 Гб |
| Мережа | 1xRJ45 10/100 Mb |
| Корпус | метал |
| Напруга (Джерело живлення) | DC 12В / PoE (802.3af) |
| Потужність споживання | 13 Вт |
| Колір | білий |
| Розміри (мм) | Ø 121.5 × 97.6 мм |
| Ступінь захисту | IP67, IK10 (антиванд.) |
| Вага | 620 г |
| Технології | Smart Hybrid Light |
| Робоча температура | -30 °C - 60 °C |
| Віддалений доступ | IVMS-4200 для ПК, Hik-Connect для Android / IoS |
































