5Мп Fisheye IP відеокамера з функціями IVS та детектором облич Hikvision DS-2CD2955G0-ISU (1.05 мм)
Код:
10900
0 відгуків
13 050 грн.
Є в наявності
Доставка
· Безкоштовно у відділення Нової пошти від 2 000 грн
· Адресна доставка Новою поштою від 150 грн
Гарантія
· Гарантійне та післягарантійне обслуговування
· Обмін/повернення протягом 14 днів
Опис
Характеристики
Відгуки
- Дозвіл до 5Мп
- Запис 2560х1920 – 25 кадрів/с
- Стиск: H.265 / H.264 / H.265+ / H.264+ / MJPEG
- Підтримка 14 режимів деварпінгу
- Кут огляду 180
- Локальне сховище до 128Гб
- Подвійний відеопотік
- Цифрове шумозаглушення
- Ік підсвічування 8 метрів
- DC12В, PoE (802.3af)
- Аудіо, тривожні вх/вих
- Мобільний моніторинг через Hik-Connect
| Кут огляду | 180° |
| Роздільна здатність камери | 5 MП |
| Встановлення | в приміщенні |
| Матриця | 1/2.5" progressive scan CMOS |
| Максимальна роздільна здатність зображення | 2560х1920 |
| Чутливість (кол./ч/б) | 0.01 Lux |
| Об'єктив | фіксований |
| Фокусна відстань | 1,05 мм |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Дальність підсвітки, м | до 10 |
| Тип підключення | Ethernet |
| Формат стиснення | H264/H264+/H265/H265+ |
| Частота кадрів | 5 МП (2560 × 1920) - 25 к\с |
| Підтримка карт пам'яті | до 256 Гб |
| Тривожні вхід/вихід | 1 in /1 out |
| Наявність аудіовходів | 1 |
| Наявність аудіовиходів | 1 |
| Мережа | 1xRJ45 10/100 Mb |
| Корпус | пластик |
| Напруга (Джерело живлення) | DC 12В / PoE (802.3af) |
| Потужність споживання | 7.5Вт |
| Колір | білий |
| Розміри (мм) | Φ120х41мм |
| Вага | 320г |
| Робоча температура | -10° C ~ +50° C |
| Віддалений доступ | IVMS-4200 для ПК, Hik-Connect для Android / IoS |
































