Модуль розширення Slinex MA-08
Код:
07504
0 відгуків
3 212 грн.
Є в наявності
Доставка
· Безкоштовно у відділення Нової пошти від 2 000 грн
· Адресна доставка Новою поштою від 150 грн
Гарантія
· Гарантійне та післягарантійне обслуговування
· Обмін/повернення протягом 14 днів
Характеристики
Відгуки
| Панель | HD відеопанель |
| Кількість абонентів | Багатоабонентська |
| Встановлення | в приміщенні, на вулиці |
| Спосіб встановлення | врізний |
| Корпус | металевий сплав + полікарбонат |
| Напруга (Джерело живлення) | DC 12В |
| Колір | срібло |
| Розміри (мм) | 110×185×32 мм |
| Ступінь захисту | IP65 |
| Робоча температура | -40° … +65 °C |
| Гарантія | 12 міс |
































