Bluetooth + Mifare зчитувач карток Dahua DHI-ASR2200A-B
Код:
009944
0 відгуків
2 025 грн.
Є в наявності
Доставка
· Безкоштовно у відділення Нової пошти від 2 000 грн
· Адресна доставка Новою поштою від 150 грн
Гарантія
· Гарантійне та післягарантійне обслуговування
· Обмін/повернення протягом 14 днів
Опис
Характеристики
Відгуки
- Зчитування картки Mifare + Bluetooth
- Антисаботаж
- Ступінь захисту IP66
- Використання на вулиці\в приміщенні
| Встановлення | в приміщенні, на вулиці |
| Спосіб встановлення | накладний |
| Напруга (Джерело живлення) | DC 12В |
| Потужність споживання | 0.5 A |
| Колір | чорний |
| Розміри (мм) | 135 × 40 × 15 |
| Ступінь захисту | IP66 |
| Вага | 160 г |
| Робоча температура | -30°C ~ +45°C |
| Тип зчитувача | Mifire, Bluetooth |
| Інтерфейс підключення | RS-485, Wiegand 34 |
| Гарантія | 24 міс |
































