Зчитувач Dahua DHI-ASR2102A
Код:
009945
0 відгуків
3 960 грн.
Є в наявності
Доставка
· Безкоштовно у відділення Нової пошти від 2 000 грн
· Адресна доставка Новою поштою від 150 грн
Гарантія
· Гарантійне та післягарантійне обслуговування
· Обмін/повернення протягом 14 днів
Опис
Характеристики
Відгуки
Матеріал PC, акрилова панель та клас захисту IP65, підходить для внутрішнього та зовнішнього використання. Підтримка безконтактного розпізнавання картки IC (карта Mifare). Розблокування картки підтримки/відбитка пальця. Підтримка протоколу RS-485. Підтримка зумера та індикатора. Підтримка захисту від несанкціонованого доступу Вбудований сторожовий таймер може виявляти та контролювати ненормальний робочий стан обладнання, а також виконувати відновлення для забезпечення довгострокової роботи обладнання. Всі порти підключення мають захист від перевантаження струму та перенапруги.
| Встановлення | в приміщенні, на вулиці |
| Спосіб встановлення | накладний |
| Корпус | пластик |
| Напруга (Джерело живлення) | DC 12В |
| Потужність споживання | 1.7 Вт |
| Колір | чорний |
| Розміри (мм) | 70 × 70 × 26 |
| Ступінь захисту | IP65 |
| Вага | 170 г |
| Робоча температура | –20°C - +65°C |
| Тип зчитувача | Mifire, Відбиток пальця |
| Інтерфейс підключення | RS-485 |
| Біометричний | Так |
| Гарантія | 24 міс |



































