Зчитувач Mifare + ЕМ-Marine карт Dahua DHI-ASR2100A-ME
Mifare / ЕМ-Marine зчитувачі — простий та технологічний спосіб надійно захистити приміщення.
DHI-ASR2100A-ME - сучасна модель Dahua з накладним монтажем, для розміщення на вході в будівлі або біля внутрішніх дверей в офісі або на підприємстві.
Панель із чорним корпусом естетично вписується в будь-який простір. Цей акуратний пристрій підключається до замку та не пропускає сторонніх без наявності ключа.
Для доступу в системі заздалегідь реєструються карти, що мають формат Mifare / ЕМ-Marine. Надалі їх сканування призводить до моментального розблокування. Зчитувач за десяту секунди авторизує картку або брелок, піднесений на відстані до 5 сантиметрів. ASR2100A відрізняється мінімальним енергоспоживанням, а також високим захистом від дій і навіть води. Використання герметика робить корпус недоступним для будь-яких перешкод.
- Тип карток IC/ID; Mifare/Marine;
- Інтерфейс підключення RS-485, Wiegand;
- Потужність споживання 1-2 Вт;
- Відстань зчитування 0-5 см;
- Антисаботаж;
- Ступінь захисту IP66 (силіконовий герметик);
- Використання на вулиці\в приміщенні
| Встановлення | в приміщенні, на вулиці |
| Спосіб встановлення | накладний |
| Корпус | пластик |
| Напруга (Джерело живлення) | DC 12В |
| Потужність споживання | 0.5A |
| Колір | чорний |
| Розміри (мм) | 123 × 86 × 15 |
| Ступінь захисту | IP66 |
| Вага | 350 г |
| Робоча температура | -30°C ~ +45°C |
| Тип зчитувача | Em-marine, Mifire |
| Інтерфейс підключення | RS-485, Wiegand 34 |
| Гарантія | 24 міс |
































