Контролер доступу SEVEN CR-770
Код:
08187
0 відгуків
960 грн.
Є в наявності
Доставка
· Безкоштовно у відділення Нової пошти від 2 000 грн
· Адресна доставка Новою поштою від 150 грн
Гарантія
· Гарантійне та післягарантійне обслуговування
· Обмін/повернення протягом 14 днів
Опис
Характеристики
Відгуки
Особливості контролера SEVEN CR-770:
- 1 реле, кількість користувачів до 1000.
- Програмується за допомогою пульта дистанційного керування та майстер карток, в комплекті.
- Робоча температура -40°С…+60°С.
- Індикація світлова, звукова.
- Адресна пам'ять.
Приклад використання адресної пам'яті: В офісі є 100 працівників. Коли ми додаємо картки до контролера, то присвоюємо кожному співробітнику ID номер. І якщо співробітник втратив ключ або звільнився, ви просто видаляєте його ID з контролера і після цього його ключ або пін-код більше недійсний. Таким чином, не потрібно чистити всю пам'ять контролера та додавати ключі заново.
Пульт дистанційного керування потрібен для:
- Зручності програмування та обслуговування (управління контролерів без перемикання перемичок).
- Додавання та видалення карток або брелоків за номером картки.
- Можливості використання одного пульта для всіх контролерів на різних об'єктах.
| Встановлення | в приміщенні |
| Спосіб встановлення | накладний |
| Вбудоване реле управління замком | 1 реле (1 двері) NO/NC |
| Корпус | пластик |
| Напруга (Джерело живлення) | DC 12В |
| Потужність споживання | 3Вт |
| Колір | чорний |
| Розміри (мм) | 65 x 40 x 19 |
| Ступінь захисту | IP55 |
| Вага | 150г |
| Робоча температура | -40°C ~ +60°C |
| Тип контролера | Автономний |
| Підключення зчитувачів | 2 |
| Кількість підключених замків (дверей) | 1 |
| Інтерфейс підключення | Wiegand, Wiegand 34 |
| Підключення кнопки виходу | є |
| Гарантія | 12 міс |







































