Бездротовий сповіщувач затоплення U-Prox Water
Код:
16763
0 відгуків
1 100 грн.
Є в наявності
Доставка
· Безкоштовно у відділення Нової пошти від 2 000 грн
· Адресна доставка Новою поштою від 150 грн
Гарантія
· Гарантійне та післягарантійне обслуговування
· Обмін/повернення протягом 14 днів
Опис
Характеристики
Відгуки
U-Prox Water – цифровий радіоканальний сповіщувач (датчик), призначений для контролю наявності витоку води та передачі повідомлення до центру охоронної сигналізації U-Prox. Не вимагає монтажу, використовується усередині приміщення
- Частотна характеристика — 868,0-868,6 МГц
- Живлення — 3В, дві AAA
- Термін роботи батареї — 5 років
- Ступінь захисту — IP65
| Встановлення | в приміщенні |
| Тип датчику | датчик протікання |
| Корпус | пластик |
| Напруга (Джерело живлення) | Battery |
| Колір | білий |
| Розміри (мм) | 67,5 х 67 х 18 мм |
| Вага | 0.06 кг |
| Робоча температура | 0° - +40° C |
| Частота | 868 MHz |







































