Комплект 2Мп IP PoE відеоспостереження на 6 камер зі звуком, виявленням людей та авто Hikvision DS-G2LIUF-2MP-6MIC
Комплект IP відеоспостереження складається з шести 2 Мп камер відеоспостереження та PoE відеореєстратора. Рішення на основі IP дозволить Вам 24/7 контролювати приміщення чи територію.
Керувати системою відеоспостереження з Вашого комп'ютера або смартфона можна через інтернет за допомогою програми IVMS-4200 для ПК, IVMS-4500 або hik-connect для Android та IoS. Основними перевагами комплекту є висока якість зображення, вбудований у камери мікрофон, великий кут огляду, технологія POE, смарт функції камер та реєстратора. Для зберігання записів відеоспостереження (архіву) рекомендуємо придбати жорсткий диск (у комплект не входить).
Комплектація DS-G2LIUF-2MP-6MIC:
- 2Мп купольна IP відеокамера Hikvision DS-2CD1323G2-LIUF — 6 шт
- 8-канальний відеореєстратор Hikvision DS-7108NI-Q1/8P — 1 шт.
- Миша для керування відеореєстратором — 1 шт
- Комплект кріплення для монтажу камер — 6 шт
- Гарантійний талон — 1 шт
Кабель, конектори, монтажні бокси можуть бути додані в потрібній кількості.
Особливості комплекту IP відеоспостереження Hikvision DS-G2LIUF-2MP-6MIC:
- Підтримка віддаленого доступу через інтернет. При підключенні камер до мережі Інтернет, Ви можете стежити за своїм об'єктом з будь-якої точки світу за допомогою свого телефону, ноутбука, комп'ютера.
- Смарт датчики виявлення руху. Для економії простору в камерах реалізовано функцію запису з виявлення людей та транспортних засобів. Можливі різні налаштування, такі як: область детекції, період, інтервал, постзапис (тривалість запису після детекції), виведення повідомлення про тривогу, повідомлення на пошту про тривогу. За допомогою даних можливостей можна істотно збільшити кількість і якість відеоархівів, що записуються. При цьому скорочується час перегляду архівів.
- Смарт функції камер. Функції 3D DNR, WDR, BLC дозволяють покращити якість зображення у складних умовах зйомки. Для більшої безпеки об'єкта, що охороняється, вбудований оповіщувач, здатний визначати вторгнення в область, а також перетин призначеної лінії.
- Нічна зйомка. Гібридне підсвічування та технологія 3D DNR забезпечують якісне відео як вдень, так і вночі, а поєднання ІЧ-підсвічування та теплого світла — кольорове зображення навіть у повній темряві на відстані до 30 метрів.
- Вбудований мікрофон. Переглядати зображення камер он-лайн і вести запис відеоархіву система буде разом зі звуком, що дає Вам додаткову інформацію про те, що відбувається.
- Великий кут огляду. Відеокамери оснащені об'єктивом із фокусною відстанню 2.8 мм, що забезпечує горизонтальний кут огляду 103°.
- Захист камер. Корпус камер виконаний з металу та пластику, має ступінь захисту IP67. Це означає, що камери можна встановлювати як усередині приміщення, так і зовні на вулиці. Вони витримують перепад температур та опади у вигляді дощу та снігу.
- Смарт функції реєстратора. Відеореєстратор підтримує Smart пошук вибраної області у відео.
- Технологія POE. Реєстратор оснащений PoE свитчем на 8 каналів, що дозволяє підключити відеокамери, що підтримують передачу живлення по мережі Ethernet.
- Застосування. Цей комплект може бути встановлений на складі, у приватному будинку, дачі, магазині, цеху, СТО, автомийці, кафе, паркінгу, багатоквартирному будинку, клініці, школі, на виробництві та інших об'єктах.
| Кут огляду | 103° |
| Роздільна здатність камери | 2 MП |
| Встановлення | в приміщенні, на вулиці |
| Матриця | 1/2.9" Progressive Scan CMOS |
| Роздільна здатність зображення | 1920x1080 |
| Чутливість (кол./ч/б) | 0.005 Lux |
| Об'єктив | фіксований |
| Фокусна відстань | 2,8 мм |
| Аналітика | детекція руху, цільові типи (людина/авто), перетин лінії, захист периметра / вторгнення |
| Тип підсвітки | ІЧ + видиме світло |
| Дальність підсвітки, м | до 30 |
| Тип підключення | Ethernet |
| Відеореєстратор | NVR (IP) |
| Підтримувані відеостандарти | IP |
| Максимальна роздільна здатність камер, Мп | 8 |
| Вхідний потік | 60 Мб/с |
| Формат стиснення | H264/H264+/H265/H265+ |
| Частота кадрів | 25 к/с |
| Виявлення об'єкта (DORI) | 45 м |
| Аудіо інтерфейси | з мікрофоном |
| Внутрішні HDD | 1 SATA до 6 Тб |
| Наявність PoE/PoC | 8 портів |
| Мережа | 1xRJ45 10/100/1000 Mb |
| Корпус | метал + пластик |
| Колір | білий |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Технології | AcuSence, Smart Hybrid Light |
| Робоча температура | -30°C +50°C |
| Віддалений доступ | IVMS-4200 для ПК, Hik-Connect для Android / IoS |
| Гарантія | 12 міс |















































