Комплект 4Мп IP відеоспостереження зі звуком, AcuSense аналітикою та подвійним підсвічуванням Hikvision DS-G2SDL-4MP-4MIC
Розвиток систем відеоспостереження відбувається семимильними кроками. Комплект IP відеоспостереження Hikvision на 4 камери 4 Мп включає новітнє обладнання, яке прослужить Вам довгі роки без необхідності заміни. Стильні смарт камери підійдуть для охорони території та вдало впишуться в інтер'єр офісу, будинку, квартири. При зовнішній респектабельності внутрішня начинка вразить будь-якого знавця.
У комплект входить 4 купольні камери. Завдяки їм можна покрити достатньо велику площу. Встановити цей комплект можна на таких об'єктах:
- Офіс
- Склад
- Стоянка авто, як крита, так і відкритого типу
- Магазин
- Виробництво, цех
- Приватна територія будинку, прибудинкова територія, дача
- Під'їзд багатоквартирного будинку

Висока роздільна здатність зображення в "чесних" 4 Мп дозволить переглядати зняті кадри на великому екрані. Забезпечені чіткість картинки та відмінна передача кольорів. Завдяки куту огляду в 98° не потрібно докуповувати додаткові об'єктиви навіть для великої території чи приміщення.
Герметичний корпус захистить камери від поганої погоди, опадів та інших негативних впливів. Завдяки ступеню захисту IP67 використовувати обладнання можна в приміщенні та на вулиці. Опади та перепади температур не вплинуть на роботу пристроїв. Також камери стійкі до:
- Холоду та спеку. Камери можна встановлювати та використовувати у широкому температурному діапазоні.
- Підвищеної вологості. Пристрій працюватиме навіть під зливою.
Функція Watchdog в комутаторі забезпечує автоматичний контроль працездатності підключених IP-камер. Якщо камера перестає відповідати або "зависає", комутатор автоматично перезапускає живлення на відповідному порту, відновлюючи роботу без втручання користувача. Це значно підвищує надійність системи, знижує необхідність ручного обслуговування та мінімізує час простою обладнання. Особливо корисно в системах відеоспостереження, де важливе цілодобове стабільне функціонування камер.
Важливі переваги комплекту:
- Просунуті функції виявлення та розпізнавання. Головна перевага камер — виявлення об'єктів у вигляді людей або автомобілів. На контрольованій площі ніхто не пройде непоміченим.
- Застосування декодера Н.265+. Це дає можливість стиснення відео за умови збереження вихідної якості. Завдяки йому забезпечується передача відео з високою роздільною здатністю на великі відстані. Жорсткий диск заповнюватиметься повільніше, і на одному етапі запису можна зберегти більше кадрів.
- Використання PoE комутатора. Це надійне та зручне рішення для одночасної передачі даних та живлення камер по одному кабелю. Комутатор не потрібно налаштовувати - просто підключіть обладнання, і він одразу почне працювати. Захист від перенапруги до 6 kV, грозахист, захист від перешкод.
- Смарт функції обладнання — виявлення руху, захист периметра, розпізнавання осіб, викидання предметів із будівлі, підтримка спрацьовування сигналізації за вказаними типами цілей (людина та автомобіль).
- Чіткість та деталізація — завдяки можливостям декодування 4 каналів з роздільною здатністю 4 МП, відеореєстратор забезпечує плавне та одночасне відтворення декількох відеопотоків високої роздільної здатності.
- Вбудований мікрофон — щоб забезпечити аудіозв'язок у режимі реального часу.
Комплектація:
- 4MP купольна IP камера Hikvision DS-2CD1343G2-LIUF (2.8 мм) — 4 шт
- 4-канальний IP AcuSense відеореєстратор Hikvision DS-7604NXI-K1 — 1 шт
- PoE комутатор (switch) 4 порти SEVEN P-7324 — 1 шт
Кабель, кронштейни для камер та роз'єми можуть бути укомплектовані додатково у потрібній кількості (з перерахунком підсумкової вартості комплекту).
Джерело безперебійного живлення можна придбати окремо в нашому інтернет-магазині REVEL. Це забезпечить резервне електроживлення системи під час раптового або аварійного відключення живлення електромережі. Також ДБЖ/UPS захищає обладнання від короткого замикання, перевантаження, перенапруги в електромережі, розряду та надлишкового заряду батарей, високої/низкої напруги.
Жорсткий диск — опціонально. Не входить до базового комплекту відеоспостереження та підбирається залежно від бажаної тривалості зберігання відеозаписів. Запис можна вести постійно (безперервно) або за детекцією руху (при записі за детекцією кількість днів/годин буде більшою). Приклад розрахунку тривалості зберігання відеоархіву для чотирьох камер з роздільною здатністю 4Мп (відео компресія H.265):
- 1Тб жорсткий диск — до 6 діб безперервного запису
- 2Тб жорсткий диск — до 13 діб безперервного запису
- 3Тб жорсткий диск — до 20 діб безперервного запису
Звертаємо Вашу увагу, що виробник може без попередження змінити технічні характеристики, комплектацію та зовнішній вигляд товару.
| Кут огляду | 98° |
| Роздільна здатність камери | 4 MП |
| Встановлення | в приміщенні, на вулиці |
| Матриця | 1/3" Progressive Scan CMOS |
| Максимальна роздільна здатність зображення | 2560х1440 |
| Чутливість (кол./ч/б) | 0.005 Lux |
| Об'єктив | фіксований |
| Фокусна відстань | 2,8 мм |
| Аналітика | детекція руху, цільові типи (людина/авто), перетин лінії, захист периметра / вторгнення, детекція облич |
| Тип підсвітки | ІЧ + видиме світло |
| Дальність підсвітки, м | до 30 |
| Тип підключення | Ethernet |
| Відеореєстратор | NVR (IP) |
| Підтримувані відеостандарти | IP |
| Вхідний потік | 40 Мб/с |
| Формат стиснення | H264/H264+/H265/H265+ |
| Частота кадрів | 20 к\с |
| Виявлення об'єкта (DORI) | 63 м |
| Аудіо інтерфейси | з мікрофоном |
| Внутрішні HDD | 1 HDD до 6Тб |
| Наявність виходу VGA | є |
| Наявність виходу HDMI | є |
| Наявність PoE/PoC | 4 порта |
| Мережа | 1xRJ45 10/100 Mb |
| Корпус | метал + пластик |
| Напруга (Джерело живлення) | DC 12В / PoE (802.3af) |
| Колір | білий |
| Розміри (мм) | камера Ø 110 × 89.2 мм |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Технології | AcuSence, Smart Hybrid Light |
| Робоча температура | –30 °C - +60 °C |
| Віддалений доступ | IVMS-4200 для ПК, Hik-Connect для Android / IoS |
| Гарантія | 12 міс |

























































