2Mп IP 45x Starlight PTZ поворотна відеокамера Dahua DH-SD6CE245GB-HNR
WizSense - це серія продуктів зі штучним інтелектом. Рішення, що використовують незалежний чіп штучного інтелекту та алгоритм глибокого навчання. Фокусується на людині та транспортному засобі з високою точністю, що дозволяє користувачам швидко діяти за певними цілями.
Разом з інфрачервоним підсвічуванням та технологією Starlight, камера — відмінне рішення для роботи в темряві та при слабкому освітленні. Підтримує 6 атрибутів та 8 виразів обличчя: стать, вік, окуляри, обличчя, маска, борода та вирази (гнів, сум, огида, страх, подив, спокій, щастя та розгубленість).
Також підтримує налаштування вирізування обличчя: обличчя та однодюймове фото. Ця функція керує діями панорамування/нахилу/масштабування камери для автоматичного відстеження об'єкта в русі та утримування його у кадрі. Дія відстеження може запускатись вручну або автоматично за допомогою певних правил. Після спрацювання правила камера може збільшувати масштаб і відстежувати певну мету автоматично.
- Матриця 1/2.8" CMOS
- Об'єктив 3.95-177.75мм (16х) 65°–1.9°
- Запис 2МП 25 к/с
- Стиск H.264H; H.264B; Smart H.265+; H.264; H.265; MJPEG(Sub Stream); Smart H.264+
- Аналітика: прохід; вторгнення; подолання паркану; тиняються без діла люди; занедбаний/зниклий об'єкт; швидкий рух; виявлення паркування; збори людей; класифікація транспортного засобу/людина; відстеження зв'язків; виявлення особи; SMD; Quick Pick; виявлення руху/злому; звуку; відключення мережі; конфлікт IP; визначення стану картки пам'яті; виявлення вільної пам'яті
- Автотрекінг (є)
- Слот для MicroSD 512 Гб
- Живлення 24 VDC, PoE+ (802.3at)
- Ступінь захисту IP67; IK10
| Кут огляду | 65°-2° |
| Роздільна здатність камери | 2 MП |
| Встановлення | на вулиці |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Роздільна здатність зображення | 1920x1080 |
| Чутливість (кол./ч/б) | 0.005 Lux |
| Об'єктив | варіофокальний |
| Фокусна відстань | 3,95-177,75 |
| Аналітика | детекція руху, цільові типи (людина/авто), перетин лінії, захист периметра / вторгнення, залишені предмети |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Дальність підсвітки, м | 100 і більше |
| Тип підключення | Ethernet |
| Формат стиснення | Smart H.265+/H.265/Smart H.264+/H.264 |
| Частота кадрів | 25 к/с |
| Виявлення об'єкта (DORI) | 2451 м |
| Підтримка карт пам'яті | до 512 Гб |
| Мережа | 1xRJ45 10/100 Mb |
| Корпус | метал |
| Напруга (Джерело живлення) | DC 12В / PoE (802.3af/at) |
| Потужність споживання | 13 - 25 Вт |
| Колір | білий |
| Додаткові характеристики | TVS 8000В |
| Розміри (мм) | 337.4 × Φ209 мм |
| Ступінь захисту | IP67, IK10 (антиванд.) |
| Вага | 6 кг |
| Технології | Starlight |
| Робоча температура | -40° C ~ +60° C |
| Віддалений доступ | Smart PSS Lite, DSS для ПК; DMSS для Android / iOS |
| Гарантія | 24 міс |
































