4Мп IP варіофокальна ANPR камера з мікрофоном для парковок Dahua DHI-ITC413-PW4D-Z1 (2.7-12 мм)
Код:
009065
0 відгуків
30 375 грн.
Немає в наявності
Доставка
· Безкоштовно у відділення Нової пошти від 2 000 грн
· Адресна доставка Новою поштою від 150 грн
Гарантія
· Гарантійне та післягарантійне обслуговування
· Обмін/повернення протягом 14 днів
Опис
Характеристики
Відгуки
Використовуючи алгоритми глибокого навчання, Smart ANPR Camera може розпізнавати автомобілі, номерні знаки, марки та кольори автомобілів. Вона може бути використана в сценаріях, що вимагають виявлення та розпізнавання транспортних засобів. Крім того, підтримує використання IVS для виявлення подій, а також включає звукову і світлову сигналізацію.
Камера може виконувати різні функції без підключення до інших пристроїв, що не тільки значно підвищує рівень безпеки підприємств та комплексів, а й спрощує процес встановлення.
Камера пиловологозахищена, вологонепроникна та захищена від несанкціонованого доступу, має клас захисту IP67 та IK10.
- Роздільна здатність 4МП, 1/1.8" CMOS-матриця
- Фокус 2.7-12мм (кут огляду 92-46°)
- Максимальна роздільна здатність відео 4 МП (2688× 1520) - 25 к\с
- Кодеки H.264H; H.264B; H.264M by default; H.265; MJPEG; H.264M
- Вбудований мікрофон та динамік
- ІЧ світло (до 10-30м)
- Функції зображення: 3D DNR, DDE, HLC, BLC, 140 дБ WDR
- Аналітика та аларми: визначає тип транспортного засобу, знаки транспортного засобу, колір автомобіля, номерний знак транспортного засобу, транспортний засіб без номерного знака; сигналізація про випадки розфокусування, відсутність картки пам'яті, на картці пам'яті немає місця, помилка картки пам'яті, відключення мережі, конфлікт IP та незаконний доступ
- Micro SD (максимум 256ГБ)
- 12 VDC/PoE
- IP67; IK10
| Кут огляду | 92°-46° |
| Роздільна здатність камери | 4 MП |
| Встановлення | на вулиці |
| Матриця | 1/3" progressive Scan CMOS |
| Роздільна здатність зображення | 2688x1520 |
| Чутливість (кол./ч/б) | 0.007 Lux |
| Об'єктив | моторизований |
| Фокусна відстань | 2,7-12 мм |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Дальність підсвітки, м | до 30 |
| Тип підключення | Ethernet |
| Підтримувані відеостандарти | IP |
| Аудіо інтерфейси | з мікрофоном та динаміком |
| Пристрій зберігання | microSD |
| Внутрішні HDD | 425 |
| Мережа | 1xRJ45 10/100 Mb |
| Корпус | метал + пластик |
| Потужність споживання | 20 Вт |
| Колір | білий |
| Розміри (мм) | 395 × 121 × 128 мм |
| Ступінь захисту | IP67, IK10 (антиванд.) |
| Вага | 2.3 кг |
| Робоча температура | -40° C ~ +60° C |
| Віддалений доступ | Smart PSS Lite, DSS для ПК; DMSS для Android / iOS |







































