4Мп IP Acusense Smart Hybrid Light відеокамера з мікрофоном Hikvision DS-2CD2643G2-LIZS2U (2.8-12мм)
Код:
010174
0 відгуків
11 385 грн.
Є в наявності
Доставка
· Безкоштовно у відділення Нової пошти від 2 000 грн
· Адресна доставка Новою поштою від 150 грн
Гарантія
· Гарантійне та післягарантійне обслуговування
· Обмін/повернення протягом 14 днів
Опис
Характеристики
Відгуки
- Роздільна здатність 4МП, 1/3" CMOS - матриця;
- Фокус 2.8-12мм (кут огляду 31-102°);
- Максимальна роздільна здатність відео 4 МП (2688× 1520) - 25 к\с;
- Моторизований варіофокальний об'єктив;
- Вбудований подвійний мікрофон:
- Кодеки H.265/H.264/H.264+/H.265;
- ІК+видиме світло (до 60м);
- Функції зображення: WDR,3D DNR, HLC, BLC;
- Аналітика та аларми: перетин лінії, вторгнення, вхід у регіон, вихід з регіону, підтримка спрацьовування сигналізації за вказаними типами цілей (людина та транспортний засіб), виявлення залишеного без нагляду багажу, виявлення видалення об'єкта, сигналізація несанкціонованого доступу до відео, винятки;
- Micro SD (максимум 512ГБ);
- 12 VDC/PoE;
- IP67; IK10
| Кут огляду | 102° - 31° |
| Роздільна здатність камери | 4 MП |
| Встановлення | на вулиці |
| Матриця | 1/3″ Progressive Scan CMOS |
| Максимальна роздільна здатність зображення | 2688x1520 |
| Чутливість (кол./ч/б) | 0.005 Lux |
| Об'єктив | моторизований |
| Фокусна відстань | 2,8-12 мм |
| Тип підсвітки | ІЧ + видиме світло |
| Дальність підсвітки, м | 60 |
| Функції | WDR,3D DNR, HLC, BLC |
| Тип підключення | Ethernet |
| Підтримувані відеостандарти | IP |
| Швидкість передачі (макс. роздільна здатність) | 25 к/сек |
| Формат стиснення | H264/H264+/H265/H265+ |
| Аудіо інтерфейси | з мікрофоном |
| Пристрій зберігання | microSD |
| Внутрішні HDD | 426 |
| Мережа | 1xRJ45 10/100 Mb |
| Корпус | алюміній |
| Напруга (Джерело живлення) | DC 12В / PoE (802.3af) |
| Потужність споживання | 13 Вт |
| Колір | білий |
| Розміри (мм) | 332 × 98 × 94 мм |
| Ступінь захисту | IP67, IK10 (антиванд.) |
| Вага | 1,5 кг |
| Технології | AcuSence, Dual microphone, Smart Hybrid Light |
| Робоча температура | -40°C ...+ 40°C |
| Віддалений доступ | IVMS-4200 для ПК, Hik-Connect для Android / IoS |
































