4Мп IP AcuSense DarkFighter відеокамера з мікрофоном Hikvision DS-2CD2346G2H-IU (eF) (2.8мм)
4МП AcuSense DarkFighter IP камера Hikvision DS-2CD2346G2H-IU (eF) (2.8 мм) працює на основі системи алгоритмів глибокого навчання, яка забезпечує класифікацію людини та транспортних засобів та попередження про їхню появу. Ця система значно підвищує ефективність сигналізації.
Камера має високу якість зображення з роздільною здатністю 4 МП і відмінною продуктивністю в умовах низького освітлення завдяки технології DarkFighter. Система також забезпечує чітке зображення навіть за сильного засвіту завдяки технології WDR з динамічним діапазоном 120 дБ.
Технологія стиснення H.265+ допомагає оптимізувати використання простору для зберігання відео. Крім того, камера має вбудований мікрофон для аудіо-контролю в режимі реального часу.
Вона також має клас захисту IP67 від води та пилу, що забезпечує надійну роботу в різних умовах експлуатації.
Особливості
- Роздільна здатність 4МП, 1/3" CMOS - матриця;
- Фокус 2.8мм (кут огляду 100°);
- Максимальна роздільна здатність відео 4 МП (2688 × 1520) – 25 к\с;
- Кодеки H.265; H.264; H.264+; H.265+;
- ІК світло (до 30м);
- Функції зображення: перетин лінії, вторгнення, вхід у регіон, вихід з регіону, спрацьовування тривоги за певними типами цілей (людина та транспортний засіб), захоплення обличчя, виявлення зміни сцени, тривога підробки відео, вимкнення;
- Micro SD (максимум 512ГБ);
- 12 VDC/PoE;
- IP67
| Кут огляду | 100° |
| Роздільна здатність камери | 4 MП |
| Встановлення | в приміщенні, на вулиці |
| Матриця | 1/3″ Progressive Scan CMOS |
| Максимальна роздільна здатність зображення | 2688x1520 |
| Чутливість (кол./ч/б) | 0.001 Lux |
| Об'єктив | фіксований |
| Фокусна відстань | 2,8 мм |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Дальність підсвітки, м | до 30 |
| Тип підключення | Ethernet |
| Швидкість передачі (макс. роздільна здатність) | 25 к/сек |
| Формат стиснення | H264/H264+/H265/H265+ |
| Аудіо інтерфейси | з мікрофоном |
| Пристрій зберігання | microSD |
| Внутрішні HDD | 426 |
| Мережа | 1xRJ45 10/100 Mb |
| Корпус | метал |
| Напруга (Джерело живлення) | DC 12В / PoE (802.3af) |
| Потужність споживання | 7Вт |
| Колір | білий |
| Розміри (мм) | Ø 138.3 × 115.4 мм |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Вага | 550 г |
| Технології | AcuSence, Darkfighter |
| Робоча температура | -30°C - +60°C |
| Віддалений доступ | IVMS-4200 для ПК, Hik-Connect для Android / IoS |









































