4Мп IP Acusense Smart Hybrid Light камера відеоспостереження з мікрофоном Hikvision DS-2CD2043G2-LI2U (2.8мм)
4МП Acusense IP камера Hikvision DS-2CD2043G2-LI2U (2.8 мм) забезпечує якісне зображення з роздільною здатністю 4 МП.
Технологія Acusense використовує метод глибокого навчання для точної класифікації людей та транспортних засобів, покращуючи ефективність сигналізації.
Камера оснащена технологією Smart Hybrid Light, яка інтегрує інфрачервоні та білі світлодіоди, пропонуючи 4 додаткові режими підсвічування.
Вбудовані два мікрофони забезпечують аудіо-контроль у реальному часі.
Технологія справжнього широкого динамічного діапазону (WDR) з діапазоном 120 дБ дозволяє отримувати чіткі зображення навіть за сильного фонового освітлення. Технологія стиснення H.265+ оптимізує використання простору зберігання відеоматеріалів.
Камера має клас захисту IP67 від води та пилу, що забезпечує надійну роботу в різних умовах експлуатації.
Особливості:
- Роздільна здатність 4МП, 1/3" CMOS-матриця;
- Фокус 2.8 мм (кут огляду 104°);
- Максимальна роздільна здатність відео 4 МП (2688 × 1520) – 25 к\с;
- Кодеки H.265/H.264/H.264+/H.265+;
- ІЧ+видиме світло (до 40м);
- Параметри зображення: режим коридору, WDR, HLC, 3D DNR, BLC;
- Аналітика та аларми: перетин лінії, вторгнення, вхід у регіон, вихід з регіону, сигналізація за вказаними типами цілей (людина та транспортний засіб), виявлення залишеного без нагляду багажу, виявлення видалення об'єкта, сигналізація несанкціонованого доступу до відео, виняток;
- 12 VDC/PoE;
- IP67;
- Колір корпусу – білий
| Кут огляду | 104° |
| Роздільна здатність камери | 4 MП |
| Встановлення | в приміщенні, на вулиці |
| Матриця | 1/2.9" Progressive Scan CMOS |
| Роздільна здатність зображення | 2688x1520 |
| Чутливість (кол./ч/б) | 0.005 Lux |
| Об'єктив | фіксований |
| Фокусна відстань | 2,8 мм |
| Аналітика | детекція руху, цільові типи (людина/авто), перетин лінії, захист периметра / вторгнення |
| Тип підсвітки | ІЧ + видиме світло |
| Дальність підсвітки, м | 40 |
| Функції | WDR, HLC, 3D DNR, BLC |
| Тип підключення | Ethernet |
| Формат стиснення | H264/H264+/H265/H265+ |
| Частота кадрів | 25 к/с |
| Виявлення об'єкта (DORI) | 63 м |
| Аудіо інтерфейси | з мікрофоном |
| Підтримка карт пам'яті | до 512 Гб |
| Мережа | 1xRJ45 10/100 Mb |
| Корпус | метал |
| Напруга (Джерело живлення) | DC 12В / PoE (802.3af) |
| Потужність споживання | 6 Вт |
| Колір | білий |
| Розміри (мм) | Ø 74.4 × 176.3 мм |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Вага | 515 г |
| Технології | AcuSence, Dual microphone, Smart Hybrid Light, ColorVu |
| Робоча температура | -30° C ~ +60° C |
| Гарантія | 24 міс |
































