2Мп PTZ купольна відеокамера Hikvision DS-2DE4225IW-DE (T5)
Код:
06491
0 відгуків
22 725 грн.
Немає в наявності
Доставка
· Безкоштовно у відділення Нової пошти від 2 000 грн
· Адресна доставка Новою поштою від 150 грн
Гарантія
· Гарантійне та післягарантійне обслуговування
· Обмін/повернення протягом 14 днів
Опис
Характеристики
Відгуки
- 2Мп PTZ купольна відеокамера Hikvision з ІЧ підсвічуванням
- Матриця: 1/2.8” Progressive Scan CMOS
- Стиснення: H.265+ / H.265 / H.264+ / H.264 / MPEG
- Чутливість: Колір: 0.005 Люкс (F1.6 AGC on) Ч/б: 0.001 Люкс (F1.6, AGC on), 0 Люкс з ІЧ
- Об'єктив: f=4.8-120 мм (кути огляду: 57.6° - 2.5°)
- 25x-оптичний, 16-цифровий
- Запис: 1080р - 25 к/с
- Інтерфейси: аудіо 1вх/1вих
- Функції: день/ніч (ICR), Smart Defog, Smart Tracking, Smart Detection, DWDR, 3D-DNR, HLC/BLC, EIS
- Лазерне ІЧ підсвічування до 100 метрів
- IP66, TVS 4.000В, DC 12В PoE(802.3at, class4), 18Вт
- Ф164.5x290 мм; 2кг.
| Кут огляду | 58°-3° |
| Роздільна здатність камери | 2 MП |
| Встановлення | на вулиці |
| Матриця | 1/2.8" Progressive Scan CMOS |
| Роздільна здатність зображення | 1920x1080 |
| Чутливість (кол./ч/б) | 0.005 Lux |
| Об'єктив | моторизований |
| Фокусна відстань | 4,8-120 мм |
| Аналітика | детекція руху, перетин лінії, захист периметра / вторгнення, залишені предмети |
| Поворот/Нахил | 360°/ -15° ~ 90° |
| Збільшення (zoom) оптичне/цифрове | 25x/16х |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Дальність підсвітки, м | 100 і більше |
| Тип підключення | Ethernet |
| Підтримувані відеостандарти | IP |
| Формат стиснення | H264/H264+/H265/H265+ |
| Підтримка карт пам'яті | до 256 Гб |
| Наявність інтерфейсу RS-485 | немає |
| Наявність аудіовходів | 1 |
| Наявність аудіовиходів | 1 |
| Мережа | 1xRJ45 10/100 Mb |
| Потужність споживання | 18 Вт |
| Колір | білий |
| Розміри (мм) | ф164,5x290 мм |
| Ступінь захисту | IP66, IK08 (антиванд.) |
| Вага | 2000г |
| Робоча температура | -30°C…+65°C |
| Віддалений доступ | IVMS-4200 для ПК, Hik-Connect для Android / IoS |
| Гарантія | 24 міс |
































