4Мп 25X DarkFighter IP відеокамера HIkvision DS-2DE4425IW-DE(T5)
Код:
14170
0 відгуків
24 975 грн.
Немає в наявності
Доставка
· Безкоштовно у відділення Нової пошти від 2 000 грн
· Адресна доставка Новою поштою від 150 грн
Гарантія
· Гарантійне та післягарантійне обслуговування
· Обмін/повернення протягом 14 днів
Опис
Характеристики
Відгуки
- PTZ-камера з якісним панорамуванням, великим радіусом охоплення, виявленням тригерів
- Технологія DarkFighter для нічного моніторингу
- Матриця: 1/2.8” Scan CMOS
- Стиснення: H.265+/H.265/H.264+/H.264
- Чутливість: Колір: 0,005 лк при F1,6; Ч/Б: 0,0005 лк F1,6; 0 люкс (ІЧ-підсвічування включене)
- Об'єктив: f=4.8-120 мм (кути огляду: 55°–2,4°)
- 25x-оптичний, 16х цифровий
- Запис: 2560x1440 при 25к/с
- Інтерфейси: тривога 1вх/1вих, аудіо 1вх/1вих
- Функції: відеоаналітика, детекція осіб, Defog, WDR 120дБ, 3D-DNR, HLC/BLC, EIS
- ІЧ підсвічування до 100 метрів
- IP66, PoE+ (802.3at)
| Кут огляду | 51°-3° |
| Роздільна здатність камери | 4 MП |
| Встановлення | в приміщенні, на вулиці |
| Матриця | 1/2.8" |
| Роздільна здатність зображення | 2560х1440 |
| Чутливість (кол./ч/б) | 0.005 Lux |
| Об'єктив | фіксований |
| Фокусна відстань | 4,8-120 мм |
| Аналітика | детекція руху, перетин лінії, захист периметра / вторгнення, залишені предмети |
| Поворот/Нахил | 0.1° - 80°/с |
| Збільшення (zoom) оптичне/цифрове | 25/16х |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Дальність підсвітки, м | 100 і більше |
| Тип підключення | Ethernet |
| Формат стиснення | H264/H264+/H265/H265+ |
| Частота кадрів | 25 к/с |
| Підтримка карт пам'яті | до 256 Гб |
| Мережа | 1xRJ45 10/100 Mb |
| Корпус | алюміній |
| Напруга (Джерело живлення) | DC 12В |
| Потужність споживання | 18 Вт |
| Колір | білий |
| Розміри (мм) | 165 × 290 |
| Ступінь захисту | IP66 |
| Вага | 2 кг |
| Технології | AcuSence, Darkfighter |
| Робоча температура | -30 °C - 65 °C |
| Віддалений доступ | IVMS-4200 для ПК, Hik-Connect для Android / IoS |
| Гарантія | 24 міс |
































