Міні-купольна HD 1080p відеокамера Hikvision AE-VC211T-IRS (2.8 мм)
Код:
09522
0 відгуків
3 420 грн.
Немає в наявності
Доставка
· Безкоштовно у відділення Нової пошти від 2 000 грн
· Адресна доставка Новою поштою від 150 грн
Гарантія
· Гарантійне та післягарантійне обслуговування
· Обмін/повернення протягом 14 днів
Опис
Характеристики
Відгуки
- 2 Мп high-performance CMOS sensor
- 0.01Lux @ (F1.2, AGC ON)
- Дозвіл до 1080p
- OSD меню, DNR, Smart ІЧ, AGC
- ІК фільтр, True WDR, BLC
- IK07
- 3-осьове регулювання
- Вбудований мікрофон
| Кут огляду | 105° |
| Роздільна здатність камери | 2 MП |
| Встановлення | в приміщенні, на вулиці |
| Роздільна здатність зображення | 1920x1080 |
| Чутливість (кол./ч/б) | 0.01 Lux |
| Об'єктив | фіксований |
| Фокусна відстань | 2,8 мм |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Дальність підсвітки, м | до 20 |
| Тип підключення | BNC TurboHD |
| Аудіо інтерфейси | з мікрофоном |
| Корпус | метал |
| Напруга (Джерело живлення) | DC 12В |
| Потужність споживання | 4 Вт |
| Колір | білий |
| Розміри (мм) | 97 х 99,5 х 46,6 мм |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Вага | 300г |
| Робоча температура | -40°C ~ +60°C |
































