2 Мп HDCVI моторизована відеокамера Dahua DH-HAC-HDBW1200RP-Z-BE (2.7-12 мм)
Код:
08340
0 відгуків
2 475 грн.
Немає
Доставка
· Безкоштовно від 2 000 грн
· Акційний товар: за тарифами перевізника
· Нова Пошта: по всій Україні
Оплата
· Оплата карткою
· При отриманні
· Безготівковий розрахунок
Гарантія
· Гарантія товару: 12 місяців
· Обмін/повернення: протягом 14 днів
Опис
Характеристики
Відгуки
Особливості Dahua DH-HAC-HDBW1200RP-Z-BE:
- 1/2.7" - 2 Мп CMOS
- 25 кадрів/с при роздільній здатності 1080р
- Висока швидкість передачі даних на великі відстані
- OSD меню, управління коаксіальним кабелем
- Фокусна відстань: 2.7-12 мм
- ІЧ підсвічування 30 метрів, Smart IR
- IP67, IK10, DC12В
- Колір корпусу - чорний
| Кут огляду | 105°-32° |
| Роздільна здатність камери | 2 MП |
| Встановлення | в приміщенні, на вулиці |
| Матриця | 1/2.7" Progressive Scan CMOS |
| Максимальна роздільна здатність зображення | 1920x1080 |
| Чутливість (кол./ч/б) | 0.02 Lux |
| Об'єктив | моторизований |
| Фокусна відстань | 2,7-13,5 мм |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Дальність підсвітки, м | до 30 |
| Функції | BLC / HLC / DWDR |
| Тип підключення | BNC HDCVI |
| Підтримувані відеостандарти | TVI/AHD/CVI/CVBS |
| Корпус | метал |
| Напруга (Джерело живлення) | DC 12В |
| Потужність споживання | 6,3 Вт |
| Колір | чорний |
| Розміри (мм) | ф122x90 мм |
| Ступінь захисту | IP67, IK10 (антиванд.) |
| Вага | 440г |
| Робоча температура | -30°C ~ +60°C |
































